Польща, Туреччина і Угорщина очолили список країн, куди найчастіше їздять українці

Польща, Туреччина і Угорщина очолили список країн, куди найчастіше їздять українці
Польща залишається найбільш популярним напрямком для поїздок українських громадян. Такі дані наводить Держприкордонслужба, пише "Європейська правда".

 

В ДПСУ підрахували кількість пропускних операцій за минулий рік. За переважною більшістю показників, у порівнянні із цифрами 2020 року, відзначається істотне зростання.

За підсумками 2021 року беззаперечним лідером для українців залишається Польща – понад 4,4 млн поїздок (+13%) до цієї країни. Друге місце посіла Туреччині із загальною кількістю понад 2 млн українців, які здебільшого прямували на відпочинок. Третє – Угорщина із понад 1,7 млн пропускних операцій (+5%).

Удвічі зросла й кількість подорожей українців до Єгипту – понад 1,4 млн. "А от РФ демонструє планомірний спад. Минулого року до країни-агресора їздили на 12% українців менше", – зазначили в ДПСУ.

Істотний приріст у відсотковому плані демонструють Румунія (+32%), Молдова (+16%), Словаччина (+2) та Німеччина (+20%).

Водночас кількість громадян України, які їздили в Білорусь, знизилася більш ніж удвічі. Схоже, що в майбутньому її місце у топ-10 може зайняти інша країна, наприклад Греція, яка за підсумками 2021 року демонструє приріст популярності серед українців у 7,5 разів. Зовсім поруч із нею йдуть також Об’єднані Арабські Емірати та Італія.

 

26 січня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів