Засідання транспортної комісії в Ужгородській міськраді. Що обговорили?

Засідання транспортної комісії в Ужгородській міськраді. Що обговорили?
Майже десяток звернень до міської ради розглянули сьогодні в Ужгородській міській раді на черговому засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту.

 

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади повертаються із зони Операції Об’єднаних Сил в Донецькій області і 28 грудня пройдуть Ужгородом урочистим маршем. Для цього з 14 години буде перекрито рух для транспорту вулицями Другетів, Підгірною, Дмитра Вакарова, площею Корятовича, вулицею Олександра Довженка, набережною Незалежності, площею Народною. Із 07:00 до 17:00 у зв’язку із урочистостями обмежать рух для та паркування автівок на розі вулиць Тараса Шевченка і Томаша Масарика (під'їзд до площі Народної біля ОДА) та прилеглих до них вулиць.

Біля школи №2 перед пішохідними переходами доручили нанести дорожню розмітку «Школа». На площі Шандора Петефі погодили схему організації дорожнього руху на час проведення новорічно-різдвяних свят.

В обмеженні руху транспорту вулицею 8-го Березня на засіданні комісії відмовили, а продовження маршрутів № 18 та № 10 до ЖК «Озерний край» відклали на доопрацювання.

Також члени комісії відмовили у перекритті для обмеження руху транспорту вулиці Олександра Довженка у святкові та вихідні дні, а забороняти чи ні поворот ліворуч із вулиці Івана Анкудінова на вулицю Антонівську, розглянуть на наступному засіданні комісії.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

24 грудня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів