На горі Піп Іван – 5°C морозу. На Закарпатті – сніголавинна небезпека

10 грудня зранку на горі Піп Іван у Карпатах — ясно, температура повітря — 5°C морозу, вітер північно-західній 4-5 м/с. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Чорногірського гірського пошуково-рятувального поста.
"У високогір’ї Карпат температура повітря вдень становить від -2°C до +3°C. По місту температура повітря вночі — від 0°C до 3°C морозу, вдень — від -1°C до +1°C", — повідомили в управлінні з питань з цивільного захисту населення Івано-Франківської облдержадміністрації.
Синоптики прогнозують по місту та області хмарність з проясненнями, невеликий мокрий сніг, вночі та в першій половині дня — туман, на дорогах — ожеледицю. Вітер північно-східний 5-10 м/сек.
Упродовж 9-10 грудня у високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей очікується помірна сніголавинна небезпека.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ошукували громадян ЄС - до суду передали справу шахрайського кол-центру, який діяв на Закарпатті
- Для захисту дітей: на Ужгородщині запрацював перший у краї центр «Барнахус»
- На Закарпатті прокуратура викрила схему розтрати палива Укрзалізниці на понад пів мільйона гривень
- Цьогоріч 53 закарпатських випускників склали НМТ на 200 балів
- У Перечині правоохоронці затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- Минулого місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 77 водіїв
- Понад 5 000 водіїв порушили на Закарпатті швидкісний режим у червні
- 1023 пожежі в екосистемах з початку року: закарпатські рятувальники б’ють на сполох
- В ОВА розповіли особливості цьогорічної вступної кампанії до військових навчальних закладів
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- В Ужгороді встановили мобільні охолоджувальні рамки-оприскувачі
- На Закарпатті викрили корупційну схему вимагання та отримання хабарів від військовозобов’язаних за встановлення інвалідності
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- На Рахівщині прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо керівника поштового відділення, яка привласнила майже 70 тис. грн
- На Закарпатті прокурори повідомили підозри трьом проросійським інтернет-агітаторам
- Трагедія у Минаї на Ужгородщині - у пожежі загинув чоловік
- Прокуратура Закарпаття зареєструвала провадження про неправомірне затримання редактора місцевого медіа-видання
- На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через р.Тиса
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
До цієї новини немає коментарів