В Ужгороді пройшов відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів

2-3 жовтня в обласному центрі Закарпатської області місті Ужгород проходив Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 17 років. Паралельно з ним традиційний відкритий турнір 18 «Кубок Закарпаття».

Змагання зібрали понад 600 спортсменів цього віку (2005-2007 р.н.), а точніше - 612 (439 юнаків і 173 дівчини). Боролися в 8 вагових у дівчат і 9 у юнаків. Також були представники чотирьох європейських країн: Угорщини, Румунії, Молдови, Нідерландів.

Ужгородську ДЮСШ №1 представляли 7 спортсменів.

У перший день змагань спортсмени боролися в таких вагових категоріях: 40, 44, 48, 52, 57 (дівчата), 46, 50, 55, 60 (юнаки). У другий день боролися: 63, 70, +70 (дівчата), 66, 73, 81, 90, +90 (юнаки).

Кращий результат показав вихованець тренера ДЮСШ №1 Камінського В.А. Камінський Андрій, який у ваговій категорії до 55 кг (64 учасника) зумів завоювати бронзову медаль. Він провів 6 боїв, 5 з яких виграв; програв одну - півфінал, спортсмену зі Львова, свого давнього друга. Перемоги здобув над представниками Києва, Львівської обл., Вінницькій обл., Хмельницької обл. і за бронзу у спортсмена з Харкова.

На другий день субота Іван, у ваговій категорії до 66 кг, впевнено почав змагання перемогою в першій сутичці за 8 секунд над спортсменом з міста Львів, але далі зустрів жорсткий пресинг від київського спортсмена. Третю сутичку вів за очками, але в кінці поступився представнику Одеси, посів 9 місце.

Субота Роберт (55 кг) і Штефаняк Артем (50 кг) поступилися в першій сутичці.