На Закарпатті, через приховані у подвійному дні сигарети, митники вилучили в українця авто

За її словами, сталося це близько 5-ї ранку на українсько-румунському кордоні. 37-річний українець, водій вантажного мікроавтобуса з причепом, їхав до Німеччини.
Під час поглибленого огляду мікроавтобуса митники виявили приховані 626 блоків сигарет з акцизними марками України. Тютюнові вироби були приховані у днищі мікроавтобуса.
Сигарети, вартістю 292 154 грн, та мікроавтобус, оцінений у 263,4 тис. грн, вилучили на склад Закарпатської митниці. Відносно водія склали протокол про порушення митних правил. "Йому загрожує штраф у розмірі 100% вартості товарів, а також їх конфіскацію разом з автомобілем із спеціально виготовленим тайником, що використовувався для переміщення предметів порушення митних правил", — повідомила речниця.
До теми
- За підтримки поліції Закарпаття в області для Захисників доступна вже друга локація для акватерапії
- Закарпаття знову опинилося на останньому місці у рейтингу областей за результатами НМТ-2025
- Звільнені з полону бійці 128-ї закарпатської бригади отримали відзнаки "Срібний едельвейс"
- Троє прикордонників Чопського загону отримали державні і відомчі нагороди
- На Закарпатті рятувальники допомогли туристу, якому стало зле під час сходження на гору Близниця
- На Тячівщині прокурором доведено вину сина у зґвалтуванні матері. Чоловіка засуджено до 6 років ув’язнення
- На Ужгородщині розшукали водійку, яка покинула місце ДТП
- В Ужгороді відзначили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття” представників культури, освіти та медицини
- Сигарети на 35 тисяч, авто на 900 тисяч гривень: на Закарпатті митники вилучили «Спрінтер» контрабандиста
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- Безкоштовний концерт “Крок назустріч мрії” відбудеться в Ужгороді
- Чотири студентки УжНУ отримуватимуть академічну стипендію Президента України Володимира Зеленського
- У 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді діє школа підготовки операторів БПЛА
- Ужгородку Крістіну Петрулич нагородили званням "Герой – рятувальник року"
- На Закарпаття прибув черговий евакуаційний потяг: серед пасажирів - двоє дітей
- Генеральний директор WindEurope відзначив розвиток першої закарпатської вітроелектростанції
- У ПАДІЮНі стартував щорічний екомарафон до Всесвітнього дня прибирання
- Судитимуть майстра Берегівського надлісництва, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,3 мільйона гривень
- Закарпатські митники упередили 45 спроб незаконного переміщення гуманітарної допомоги на 14 млн грн
- На Рахівщині правоохоронці попередили спробу незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано 2 фігурантів
До цієї новини немає коментарів