На Мукачівщині онук вирощував на подвір'ї бабусі наркотичні коноплі, за справу взялася поліція (ФОТО)

Для документування на місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу, працівники якої з’ясували, що 26-річний онук власниці будинку вирощував на подвір’ї нарковмісні рослини, з яких виготовляв наркотики. В автомобілі та в будинку правоохоронці виявили захованими згортки з марихуаною та пристрій для куріння.
За фактом незаконного зберігання наркотичних речовин слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 309 Кримінального кодексу України.
Вилучені речовини направили на експертизу.
26-річного фігуранта освідчили. З’ясувалося, що чоловік перебував у стані наркотичного сп’яніння.
Досудове розслідування у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Поліція Закарпаття
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- За 6 000$ через річку Тиса: поліцейські Виноградова затримали переправника військовозобов’язаних через кордон
- На Берегівщині прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо закарпатця, який через ліс переправляв ухилянтів до Румунії
- На автозаправці на Закарпатті виявили 9-річну дитину-жебрачку: служби не побачили проблеми
- Незадекларована італійська косметика «перемістилась» із вантажівки на склад Закарпатської митниці
- Перші 29 Aple iPhone 17 Pro не здолали митний контроль на Закарпатській митниці
- Поліція Воловця затримала наркоторговця – зловмисника впіймали під час передачі «товару»
- “Швидка допомога” для втечі за кордон: на Тячівщині судитимуть переправників
- На Хустщині виявили незаконно облаштовані 11 рибних ставків
- На Закарпатті судитимуть підозрюваного в диверсії
- За матеріалами СБУ та Нацполіції судитимуть підпалювача храму на Закарпатті
- За підтримки поліції Закарпаття в області для Захисників доступна вже друга локація для акватерапії
- Закарпаття знову опинилося на останньому місці у рейтингу областей за результатами НМТ-2025
- Звільнені з полону бійці 128-ї закарпатської бригади отримали відзнаки "Срібний едельвейс"
- Троє прикордонників Чопського загону отримали державні і відомчі нагороди
- На Закарпатті рятувальники допомогли туристу, якому стало зле під час сходження на гору Близниця
- На Тячівщині прокурором доведено вину сина у зґвалтуванні матері. Чоловіка засуджено до 6 років ув’язнення
- На Ужгородщині розшукали водійку, яка покинула місце ДТП
- В Ужгороді відзначили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття” представників культури, освіти та медицини
- Сигарети на 35 тисяч, авто на 900 тисяч гривень: на Закарпатті митники вилучили «Спрінтер» контрабандиста
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
До цієї новини немає коментарів