Знову ДТП на Закарпатті: внаслідок пригоди загинув пенсіонер-пішохід

Вчора, 31 липня, до поліції Виноградова надійшло повідомлення про аварію з летальним наслідком, що трапилася на відрізку дороги між селами Сасово та Теково Берегівського району.
За викликом оперативно прибули слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Закарпаття та працівники поліції Виноградова.
Оглянувши місце автопригоди вони встановили попередні обставини аварії. З’ясовано, що 28-річний мешканець села Неветленфолво, керуючи автомобілем «Audi A-8», допустив наїзд на пенсіонера, який рухався у попутному із ним напрямку, і раптово вийшов на проїжджу частину дороги.
Внаслідок отриманих травм 66-річний житель села Сасово загинув на місці ДТП.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.
У справі призначено ряд експертиз для встановлення остаточних причин аварії.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- На Закарпатті поліція повідомила про підозру зловмиснику, який торгував автомобілями ввезеними в Україну як гуманітарна допомога для військових
- На Закарпатті поліція розслідує дві ДТП з потерпілими: затримано п’яних водіїв
- Поліція Рахівщини повідомила про підозру сімейній лікарці, яка за 8000$ сприяла військовозобов’язаним у отриманні відстрочки
- В Ужгороді патрульні зупинили неповнолітнього без прав на мопеді з підробленими документами
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 42 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція розпочала перевірку інформації про можливу жорстокість до тварин в Ужгороді
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- Боротьба за відновлення: в Ужгороді розпочали адаптивні тренування для ветеранів війни
- Поліція Закарпаття об’єднала можливості кінологів та професійну підтримку психологів для реабілітації Захисників
- На Закарпатті поліцейські попередили напад на школу
- За тиждень на дорогах Закарпаття – 10 ДТП із жертвами та травмованими
- Рахівські поліцейські викрили водія автобуса, який після наїзду на пішохода поїхав з місця ДТП. Йому вже повідомили про підозру
- Поліцейські Іршави затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних за кордон
- Закарпатські патрульні врятували чоловіка з важкою кровотечею
- На Закарпатті поліцейська офіцерка громади власноруч вишила для першокласника з Донеччини традиційне вбрання
- Річкою до Румунії: на Тячівщині заблоковано ще один канал переправлення чоловіків через кордон
До цієї новини немає коментарів