Засідання транспортної комісії в Ужгородській міськраді: розглянули понад 30 питань

Засідання транспортної комісії в Ужгородській міськраді: розглянули понад 30 питань
Понад три десятки питань, у тому числі десять депутатських звернень, розглянули напередодні в Ужгородській міській раді на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту, яку очолює Василь Пинзеник.

 

Зокрема, члени комісії прийняли рішення демонтувати недіючу автобусну зупинку (павільйон) на вул. Капушанській навпроти житлового будинку №153. Щодо обмежувачів руху на вул. Івана Франка біля стадіону “Авангард”, то рекомендували розробити проєкт облаштування тут квітників і погодити його з управлінням патрульної поліції, департаментом міського господарства, управлінням містобудування та архітектури.

Департаменту міського господарства доручили облаштувати дорожні знаки “Автобусна зупинка” на автобусних зупинках “Джин” на вул. Собранецькій, 130 та на вул. Миколи Бобяка біля ПАТ “Модуль”, а також нанести відповідну дорожню розмітку (жовта лінія) на автобусній зупинці на вул.Закарпатській. Також департамент має встановити 2 дорожні знаки про заборону паркування автомобілів на вул. Закарпатській вздовж огорожі аеропорту, облаштувати пішохідні переходи – на вул. Возз'єднання біля Боздоського парку та на вул. Доманинській біля цвинтаря. Крім того, відділ транспорту спільно з управлінням патрульної поліції повинні опрацювати механізм зміни організації дорожнього руху шляхом встановлення тимчасових кільцевих розв‘язок.

Стосовно питань про збільшення кількості автобусів на маршруті №11 або заміни їх на автобуси з більшою пасажиромісткістю, а також придбання автобусів з більшою пасажиромісткістю на маршрут №2 і подовження часу руху автобусів до 20.00, комісія зобов’язала перевізників дотримуватися розкладу руху, щоб у повному обсязі забезпечити перевезення пасажирів. Виконкому рекомендували при придбанні електроавтобусів першочергово забезпечувати ними соціально значущі маршрути. Також комісія рекомендувала відділу транспорту оголосити конкурс на маршрут № 22 “вул. В’ячеслава Чорновола – пл. Корятовича”, передбачивши його обслуговування трьома автобусами “Електрон”.

Члени комісії не заперечували щодо облаштування комплексу автофіксації на вул. Минайській, трьох паркувальних місць у дворі будинку № 35 на вул. Іштвана Сечені за рахунок заявника, облаштування автостоянки на вул. Загорській, 19, облаштування стовпчиків на тротуарі на перехресті вул. Міклоша Берчені – Підгірної. Питання про демонтаж дорожніх знаків, які дозволяють паркування автомобілів на тротуарі на вул.Миколи Бобяка, 13в врахують при розробці проєкту благоустрою тротуарів вул. Приладобудівників. В облаштуванні дорожнього знаку “Заборона руху великогабаритного транспорту” при заїзді у двір будинку на просп. Свободи, 18 відмовили.

Низку питань відклали на довивчення, їх розглянуть на виїзних засіданнях комісії:

 • про облаштування обмежувача руху у дворі будинку №30 на вул. 8-го Березня;
 • про демонтаж обмежувачів руху на вул. Олександра Можайського;
 • про облаштування обмежувачів руху на вул. Андрія Бачинського;
 • про облаштування обмежувачів руху на вул. Бориса Тлехаса, 89;
 • про облаштування та заборону облаштування обмежувачів руху на вул. Василя Верещагіна, 4б та 4в;
 • про облаштування двостороннього руху на вул. Габора Дойки;
 • про облаштування автостоянки на Слов'янській набережній;
 • про визначення руху великогабаритного транспорту та облаштування дорожніх знаків у районі вул. Північної;
 • про облаштування автопарковки на вул. Підградській, 40;
 • про демонтаж старої автобусної зупинки і облаштування нової на вул. Тиводара Легоцького, 58;
 • про облаштування автобусної зупинки із заїзною кишенею на вул. Тиводара Легоцького, 21;
 • про облаштування дорожніх знаків “Рух заборонено” та “Пішохідна зона” на в’їзд до мототреку на вул. Соколиній, 26.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 червня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів