У селах Мукачівського району ще тривають роботи по відновленню газопостачання

У селі Росош на Свалявщині, де газопостачання було припинено через корозійне ушкодження труби, роботи вже завершені. Газопостачання відновлено повністю.
Тривають роботи з відновлення газопостачання у селах Мукачівського району. Нагадаємо, його припинення пов’язане з вогневими роботами на ГРС Карпати, яке проводило Закарпатське лінійно-виробниче управління магістральних газопроводів. Зараз триває відновлення газопостачання у с. Синяк, інформує АТ «Закарпатгаз».
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ціна швидкості: на Закарпатті за місяць оштрафували понад 1000 водіїв
- 12 хвилин боротьби за життя: 77-річну ужгородку реанімували після зупинки серця
- На Берегівщині внаслідок нічної ДТП травмовано людину
- Вкрав 104 млн держкоштів на будівництві захисту від атак рф - СБУ розкрила деталі резонансного викриття
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- За 15 тис. дол. США до Словаччини: на Закарпатті викрито канал незаконного переправлення
- На кордоні зі Словаччиною знайшли викрадений мікроавтобус
- Перед судом постане ужгородець, який намагався переправити за кордон комплектуючі до військового літака
- Пам’ять дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії проти України, вшанують завтра в обласному центрі
- За матеріалами поліції Хустщини судитимуть колишню лікарку МСЕК, яка брала хабарі за продовження групи інвалідності
- За 500 метрів від мети: закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків, які тікали через гори
- Подяки від фронту за підтримку армії: прокурори Закарпаття отримали відзнаки СБС
- До 9 років ув’язнення засуджено закарпатця, який до смерті побив знайомого
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п'яного мотоцикліста
- Зібрані поліцією докази забезпечили 11-річний вирок закарпатцю, який налагодив міжрегіональний канал торгівлі амфетаміном
- Гірські рятувальники Рахівщини надали допомогу трьом заблукалим туристам
- 10 тис. $ з кожного клієнта – поліція Закарпаття затримала групу осіб за переправлення чоловіків через держкордон України
- Працівник оборонного заводу на Закарпатті шпигував для росії через батька: деталі від прокуратури
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували новий канал підпільного продажу боєприпасів
- СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів