Вилучений закарпатськими митниками в іноземця старовинний хрест передадуть до Донецького музею

Подія сталася ще три роки тому на митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні. Під час проведення поглибленого митного огляду у громадянина Італії було виявлено не заявлені при усному опитуванні та не вказані у митній декларації старовинні предмети, серед яких Хрест-Розп’яття кіотний.
Митники відразу ж задокументували порушення митних правил відносно італійця, який вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто у спосіб, що утруднює виявлення таких товарів, чим порушив митні правила, передбачені ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.
Хрест-Розп'яття датований першою половиною ХХ-го століття, виготовлений у Росії (мідний сплав, литво, розмір 16,4х10,6 см). Хрест - православний із зображенням розіп'ятого Христа на тлі єрусалимських мурів, на горі Голгофі з черепом Адама. У верхній частині зображення Спаса Нерукотворного, двох Янголів, на кінцях середньої поперечини - сонця та луни; списа та тростини, з лівого боку пристоячих: Богоматір та Марію Магдалину, з правого - Івана Богослова та Лонгіна.
Згідно рішення Ужгородською міськрайонного суду Закарпатської області громадянина Італії визнано винним у порушенні митних правил, накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 100% вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.
А згідно з наказом Міністерства культури та інформаційної політики України «Про передачу вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, для постійного зберігання в державну частину музейного, бібліотечного та архівного фондів» Закарпатська митниця Держмитслужби передає конфіскований хрест до Донецького обласного краєзнавчого музею (м. Краматорськ).
Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- «Швидке закриття справи» за гроші: за корупційну схему на Закарпатті судитимуть держвиконавця
- На Закарпатті судитимуть реєстратора, який за фальшивими документами «переписав» землю померлої жінки
- «Дієвий ЦНАП: стійкість сервісу в цифровій державі» – всеукраїнський форум на Ужгородщині
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб
- На Закарпатті в апеляції підтверджено законність вироку сімейному насильнику, який під впливом алкоголю до смерті забив співмешканку
- Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
- У вантажному потягу, що прямував до Угорщини, прикордонники знайшли 500 пачок безакцизних сигарет
- СБУ викрила чергового проросійського агітатора, який публічно вихваляв рашистів та закликав до від’єднання Закарпаття від України
- Попри похолодання та опади пожежі в екосистемах на Закарпатті тривають
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- З початку року у Закарпатській області зафіксовано 966 пожеж
- Перед судом постане депутат Берегівської райради, який «забув» вказати мільйони у декларації
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- На Закарпатті судитимуть митника, який налагодив схему безмитного ввезення елітних годинників за 5% «кешбеку» на власний рахунок
- «Ференц Ракоці ІІ та Ужгородський замок: історія та пам’ять» – в Ужгороді відбувся культурно-освітній захід
- В Ужгороді затримали дилера, який збував метамфетамін на території Ужгородщини
- Петиція про присвоєння Степану Гізі звання "Герой України" набрала 25 тисяч голосів
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому

До цієї новини немає коментарів