Заходи у рамках Тижня безпеки дорожнього руху обговорили в Ужгороді
У зустрічі взяли участь заступник міського голови Василь Пинзеник, начальник відділу транспорту міськради Петро Бобик, заступник начальника Західного міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки» – начальник відділу державного контролю за безпекою на транспорті у Закарпатській області Сергій Кейс, заступник начальника управління та начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Закарпатській області Ігор Щербанич та Юрій Стеблюк, перевізники, які працюють на міських автобусних маршрутах.
Обговорили заходи, які необхідно постійно здійснювати, незважаючи на складний період для громадського транспорту через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження. Як ми інформували, 17 травня розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху, мета якого – привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах, пошуку шляхів їх подолання. Цього року він присвячений темі перевищення швидкості – одній із головних причин дорожньо-транспортного травматизму.
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
Читайте та дивіться наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі



До теми
- Потреба залишається надзвичайно високою: ужгородців кличуть стати донорами крові 25 червня
- Два століття історії в одному залі: в Ужгородському замку відкрили виставку рідкісних годинників
- Поліція Рахівщини затримала торговця метамфетаміном – йому повідомлено про підозру
- В Ужгороді стартував масштабний наметовий табір для молоді з усієї України
- Подарунок Папи Пія XI, схований від радянської влади: на Закарпатті готуються до 100-річчя інтронізації Мукачівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді цими вихідними відбудеться «Купала Фест»: що буде цікавого
- Ужгород попрощався сьогодні зі ще одним захисником – 46-річним солдатом Олексієм Журавльовим
- На Закарпатті за місяць спіймали 424 водіїв, які порушили швидкісний режим
- Завтра, 19 червня, Ужгород прощатиметься із захисником Олегом Наконечним
- В Ужгороді жінок навчали, як розпізнавати домашнє насильство
- Попередні затримання не зупинили: мешканку Великої Паладі впіймали на торгівлі метамфетаміном та канабісом
- Тисою до Румунії за 4000$: поліцейські Рахова заблокували черговий канал незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- У четвер, 18 червня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Олексієм Журавльовим
- Ужгород попрощався із полеглим Героєм
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще одну ухилянтську схему
- Історія ратуш та бургомістрів: в Ужгороді відбулася безкоштовна тематична екскурсія
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку

До цієї новини немає коментарів