Стартував чемпіонат Ужгорода з футболу сезону 2021 року (ФОТО)

Василь Васильович передав вітання від міського голови Богдана Андріїва, подякував командам за участь у турнірі, відзначив, що футболісти мають можливість проводити ігри у чудових умовах – на оновлених стадіонах «Авангард» та «Автомобіліст». Також наголосив, що Ужгородська міська рада в останні роки приділяє велику увагу розвитку спорту, підтримує спортсменів, тренерів, розбудовує інфраструктуру. Запевнив – робота у цьому напрямку продовжуватиметься й надалі.
Перед початком матчу також відзначили кращих гравців у командах чемпіонату Ужгорода з футболу 2020 року. Дипломи управління у справах культури, молоді та спорту і статуетки отримали спортсмени ФК «Вопак» – кращий нападник Михайло Микула, кращий воротар Анатолій Лагоцький, кращий півзахисник Сергій Назаренко, кращий захисник Юрій Коштура, ФК «PREVENTION» – кращий нападник Едуард Готра, кращий захисник Іван Зизич, воротар Юрій Антал, півзахисник Павло Волонтир. Відзнаки футболістам, що були присутні, вручали заступник міського голови Ужгорода, голова Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай, заступник голови Федерації футболу Закарпаття, депутат Ужгородської міської ради Віктор Качур, головний спеціаліст управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, заступник голови Асоціації футболу Ужгорода Петро Милян, заступник голови Асоціації футболу Ужгорода Максим Селменський, ведучий програми «Час футболу» Степан Селменський.
Загалом у чемпіонаті Ужгорода з футболу- 2021 змагатимуться 7 команд: окрім двох названих, ще «Медея» (Оноківська ОТГ), «Радванка», «Еко», «Лідер» (Сторожниця) та «Будівельник». Команди зіграють у два кола кожний з кожним, ігри проводитимуть на стадіонах «Авангард» та «Автомобіліст».
У сьогоднішньому матчі гравці «Вопака» не дали суперникам – «Невицькому замку» – жодних шансів і перемогли із розгромним рахунком 7:1.
Уже завтра, 12 травня, о 18.30 на стадіоні «Авангард» зустрінуться «Еко» та «Лідер» , а 13 травня у такий же час, але на «Автомобілісті», зіграють «Радванка» і «Будівельник». Хто ж стане чемпіоном та призерами футбольного сезону 2021 року, дізнаємося восени.
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
























До теми
- Рекорд Закарпаття встановили ужгородські «Лісоруби», ставши чотириразовими чемпіонами України
- У місті над Ужем на молодіжному турнірі з самбо зібралося понад 500 спортсменів
- В обласному центрі відбувся Х Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті Володимира Пінковського
- «Ігри Воїнів Карпат» - в Ужгороді проведуть Відкритий кубок міста та Закарпатської області з функціональних та силових видів спорту
- Закарпатка стала призеркою континентальної першості з шашок-100
- Ужгородці здобули нагороди на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні
- Ужгород має перших переможців на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні!
- Ужгородка Влада Харькова – п'ята фехтувальниця в історії незалежної України, кому вдалося вибороти індивідуальне «золото» на чемпіонаті світу
- В Ужгороді відбувся ІІ чемпіонат Закарпаття з петанку
- 50 700 гривень для ЗСУ: благодійний «Uzhhorod Night Run» об’єднав ужгородців
- Ужгородські спортсмени здобули золото і бронзу чемпіонату України з комбат самозахисту ІСО
- Ужгородка Влада Харькова – чемпіонка світу з фехтування!
- Закарпатка увійшла до складу збірної України на чемпіонат світу-2025 із фехтування
- В обласному центрі відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Активні парки – Забіг Ужгород»
- В Ужгороді відбувся дитячий турнір із мініфутболу пам’яті Юрія Мандича
- Закарпаття приймало фінал Турніру захисників
- «Закарпатське ведмежа» - відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з кіокушинкай карате
- Ужгородські школярі – бронзові призери всеукраїнських змагань з гандболу
- На Ужгородщині відродили турнір із плавання та параплавання серед осіб з інвалідністю
- Закарпатець став сріблним призером Кубку світу з кікбоксингу WAKO
До цієї новини немає коментарів