На перехресті вулиць Миколи Бобяка та Возз’єднання в Ужгороді встановлять світлофорний об'єкт

Наразі, за інформацією департаменту міського господарства, розроблено проєктно-кошторисну документацію на облаштування на цьому перехресті світлофорного об’єкту. Однак за дорученням міського голови Богдана Андріїва і рекомендації комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту створено робочу групу для вивчення можливості облаштування тут транспортного кола.
Членів робочої групи, яку очолює заступник міського голови Іван Шимон, поінформували також, що для влаштування кільцевої розв’язки з усією необхідною інфраструктурою необхідно вилучити частини суміжних земельних ділянок, а вони знаходяться у приватній власності чи користуванні. Також необхідно облаштувати додаткові смуги руху та острівці безпеки, що потребує суттєвого розширення проїзної частини за рахунок існуючих зелених зон та земельних ділянок, які знаходяться в користуванні чи власності. Крім того, тут проходять інженерні мережі, зокрема напірний каналізаційний колектор, водогін, колектор зливової каналізації, лінія силових мереж, що також потребують заміни або винесення за межі об’єкту проєктування.
Узявши до уваги всю інформацію, заступник міського голови Іван Шимон поставив на голосування питання: облаштовувати на перехресті вулиць Миколи Бобяка та Возз’єднання світлофорний об'єкт чи кільцеву розв'язку. Більшість членів робочої групи висловилися за світлофорний об'єкт. Іван Петрович наголосив на необхідності вирішити питання впорядкування на цій ділянці руху автотранспорту в найкоротші терміни, зазначив, що оскільки вже є проєктно-кошторисна документація на влаштування світлофорного об’єкту, реалізація займе близько 3-4 місяців, враховуючи проведення тендерних закупівель та власне робіт.
Ужгородська міська рада
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Я просто попросив дати мені шанс стати оператором БПЛА»: військовий Чопського прикордонного загону Володимир
- Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати
- Закарпатців запрошують до участі у найбільшому міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить Землю»
- Дружба, перевірена війною: історія двох прикордонників Мукачівського загону
- В Ужгороді завершилася літня школа гончарства просто неба
- Закарпатець – серед найкращих юних хіміків світу!
- Про що писали газети в Ужгороді 100 років тому – у липні 1926 року
- Мама здійснила мрію загиблого сина: на вершині Карпат замайорів його прапор
- Амброзія: непомітний ворог, який щороку краде здоров’я мільйонів
- Закарпатські піротехніки виконують завдання з гуманітарного розмінування на Миколаївщині
- Знайдіть мене і поверніть. Щонеділі в Ужгороді нагадують про зниклих і полонених військових
- Загадка огорожі кафе-музею «Під замком» в Ужгороді
- "Міг замінити вчителя": закарпатський випускник набрав 600 балів із трьох предметів на НМТ
- Один договір — три заклади: як дві закарпатські громади вирішили питання дозвілля для дітей
- "Колись я соромилася називати себе художницею". Історія 23-річної мисткині Катерини Костик із Закарпаття
- Як вступникам Закарпаття правильно подати заяви до закладів вищої освіти та не втратити шанс на бюджет
- 184 малюки народилися в Ужгороді у червні
- Вчитися захищати себе і рідних. Як на Закарпатті працює центр нацспротиву
- Іпотерапія та мотанка: день радості й підтримки для дітей нацгвардійців
- Повернувся з-за кордону, щоб стати на захист України: історія нацгвардійця «Механіка»

До цієї новини немає коментарів