Незмінні "традиції"? У Мукачеві молодики влаштували нічну стрілянину

Спільно з патрульними, поліцейські поліції охорони на вулиці Івана Франка затримали автомобіль «Хюндай», який підпадав під орієнтування про стрілянину.
В автомобілі знаходилась група молодиків четверо з яких віком від 18 до 21 року, та один неповнолітній житель Мукачева. Після затримання громадян, та поверхневого огляду автомобіля, поліцейські виявили два стартові пістолети та набої до них, в кишені куртки одного з затриманих було знайдено гранульовану речовину ззовні схожу на «насвай».
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, для подальшого з’ясування обставин. Попередня кваліфікація злочину стаття 263 « Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Управління поліції охорони в Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі





До теми
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП

До цієї новини немає коментарів