УжНУ взяв участь у виставці «Освіта і кар’єра - 2020»

1. «Університет – інтегратор освітньо-наукового середовища в регіоні», яка отримала найвищу нагороду виставки – «Гран-прі».
2. «Діяльність військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти» - відзначена золотою медаллю виставки.
До речі, зазначені номінації вперше внесено для розгляду саме нашим університетом.
Щорічно учасниками виставки «Освіта і кар’єра» є більше 100 вищих навчальних закладів, половина з яких представляють ВНЗ країн ЄС, Азії та США. Це свідчить про високу конкуренцію учасників за вищі нагороди міжнародної виставки.
Приємно відзначити, що ті позитивні зміни в діяльності УжНУ, які відбуваються останніми роками, отримують належну високу оцінку на щорічних міжнародних виставках «Освіта і кар’єра».
Адже починаючи з 2015 року УжНУ є постійним учасником виставкових презентацій. За п’ять років університет тричі нагороджувався найвищими нагородами «Гран-прі» та двічі − золотими медалями.
Участь у виставці «Освіта і кар’єра - 2020» 20-21 листопада мала дистанційний контекст в режимі онлайн, а «родзинкою» представлених номінацій від УжНУ стала платформа сайту виставки, на якій розміщені відеоролики про університет, що дозволило учасникам виставки вітати УжНУ із 75-річним ювілеєм.
Детальна презентація УжНУ на виставці «Освіта і кар’єра – 2020» доступна на сайті за посиланням: https://osvitaexpo.com.ua/.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 28-річним старшим солдатом Сергієм Жганичем
- Нова сцена і нова вистава: подвійна подія у Закарпатському драмтеатрі
- Уже сьогодні стартує Ужгородська Палачінта 2026 – програма фестивалю
- Сьогодні в Ужгороді попрощаються зі ще одним захисником
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставковий проєкт «Вертикалі»
- Соціальні послуги – без бар’єрів: мобільний кейс ЦНАПу працював у центрі «Дорога життя»
- Стабільна робота та гідна зарплата: долучайся до патрульної поліції Закарпаття
- Ужгородська Палачінта повертається після п'ятирічної паузи
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде фестиваль актуальної драматургії
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- 13-15 лютого відбудеться фестиваль «Ужгородська Палачінта»
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- Помер керівник духового оркестру Закарпатської обласної філармонії Володимир Співак

До цієї новини немає коментарів