Богдан Андріїв звернувся до підприємців, які зібралися на площі Народній ВІДЕО

МІський голова Ужгорода звернувся до підприємців міста. Він запропонував звернутися до правоохоронних органів із проханням сьогодні проводити профілактичну роботу, але не штрафувати підприємців. А завтра відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС, де винесуть рішення по карантинних обмеженнях для Ужгорода.
Також міський голова Богдан Андріїв передав слова головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, з яким днями спілкувався. Ляшко пообіцяв врахувати прохання місцевої влади і дослухатися до думки громади щодо послаблення обмеень для "червоної" зони .
Що сказав підприємцям Богдан Андріїв - дивіться на відео:
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Ужгороді мітинг підприємців: "Я не можу заробити дітям на хліб!" ФОТОФАКТ
До теми
- Жителі Оноківської громади зможуть користуватися пільговим проїздом у громадському транспорті Ужгорода
- На Закарпатті затверджено створення 107 академічних ліцеїв
- $100 000 на військові розробки: в Ужгороді та інших містах України відбудеться хакатон для інженерів
- Закарпаття активно розбудовує безбар'єрний простір
- Ще 1 мільйон 150 тисяч гривень на підтримку військових виділив Ужгород
- В Ужгороді збудують ветеранський простір та мультифункціональний стадіон
- До уваги жителів Ужгорода: роз’яснення щодо громадських обговорень стосовно поховань на Пагорбі Слави
- Генконсул Польщі у Львові відвідав Ужгород: у міськраді обговорили подальшу співпрацю
- Богдан Андріїв зустрівся із військовими 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
- «Вікно можливостей для ветеранів та їхніх сімей» - в Ужгородській міській раді відбулася зустріч
- Ужгород долучився до міжнародного проєкту WeCaRe: місто впроваджує екотехнології та системи збору дощової води
- Ужгородська міська рада виготовила паспорт Чорного озера, земля матиме рекреаційне призначення
- Понад 100 послуг для ВПО, які проживають в Ужгороді, надали працівники ЦНАПу за допомогою «Мобільного кейсу»
- Відбулася сесія Ужгородської міської ради - які рішення прийнято?
- В Ужгороді з 1 липня запрацювала автоматизована систему обліку оплати проїзду: на що варто звернути увагу?
- В Ужгороді з 1 липня впроваджують автоматизовану систему обліку оплати проїзду в громадському транспорті
- Міський голова Ужгорода зустрівся з представником підрозділу «ПРАЙМ»: у фокусі - допомога військовим
- 116 водіїв, які покинули місце ДТП, розшукали закарпатські патрульні від початку року
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування близько чотирьох сотень водіїв
- Ужгород готовий до запуску електронного квитка – встановлено валідатори на всіх міських автобусах
До цієї новини немає коментарів