"Ужгород" провів спаринг-матч з ФК "Минай"

ФК “Ужгород” у неділю, 18 жовтня, зіграв товариський матч з ФК “Минай” на футбольному полі стадіону “Авангард”. Підопічні Володимира Васютика мінімально поступилися супернику.

“Ужгородці” цього тижня пропускали тур через припинення виступів у чемпіонаті ФК “Калуш”, тож, аби тримати форму у тонусі провели спаринг-зустріч. “Минайці”, у свою чергу, у суботу на стадіоні “Авангард” приймали “Маріуполь” — поступилися з рахунком 0:1.

У неділю тренер Василь Кобін дав можливість зіграти футболістам, які не брали активної участі у поєдинку Прем’єр-ліги. Натомість Володимир Васютик намагався з перших хвилин награти склад без Владислава Шкіндера та Віктора Ряшка, які пропускатимуть матч 8-го туру проти “Чернігова” через вилучення у попередньому поєдинку.

Матч вийшов багатим на гольові моменти. У першій половині зустрічі обидві команди були близькими до відкриття рахунку. Всередині тайму з-за меж штрафної пробивав гравець “Минаю” Олексій Шпак — Михайло Готра без проблем впорався з ударом. Згодом Адріан Пуканич мав можливість вийти на рандеву з кіпером: після пасу з флангу капітан “ужгородців” не втиг проштовхнути м’яч — кіпер накрив.

Вже ближче під завершення першої половини матчу з правого краю вибігав на побачення з воротарем Вадим Ференцик. Кут був доволі гострий, гравець “Ужгорода” спробував пробити, але голкіпер відбив.

У другому таймі обидва наставники майже повністю змінили склади команд. Тренер “Ужгорода” Володимир Васютик залишив тільки Адріана Пуканича та Максима Минайленка. На старті другої половини кіпер “Ужгорода” Андрій Калай врятував свою команду, відбивши удар з близької відстані. Трохи пізніше з-за меж штафної пробивав Василь Пиняшко — вище воріт.

“Ужгородці” відповіли пострілом з 20-ти метрів від Павла Тищука. Цього разу вже воротар “Минаю” здійснив сейв. Через хвилину після подачі з кутового головою бив Максим Минайленко — повз ворота.

Всередині другої половини зустрічі “Минай” відкрив рахунок. Тет-а-тет з кіпером вийшов Дмитро Павліш і реалізував нагоду — 0:1.

Пізніше легіонер команди Прем’єр-ліги Шеммі Маємбе завдавав удар з далекої відстані. М’яч пролетів вище воріт. Хорошу можливість вирівняти паритет мав Віктор Ряшко, який сам створив для себе гольовий момент. Півзахисник “Ужгорода” пройшов кількох опонентів у центрі поля і пробив лівою у верхній кут. Воротар команди врятував.

У підсумку, спаринг-матч завершився з рахунком 0:1. “Ужгород” та “Минай” видали інтенсивний цікавий поєдинок. Підопічні Володимира Васютика продовжують підготовку до виїзного матчу 8-го туру проти “Чернігова”.

“Ужгород” — “Минай” 0:1

Гол: 0:1 — Дмитро Павліш

Футбольне поле стадіону “Авангард”

“Ужгород”: Михайло Готра (Андрій Калай 46 хв.), Василь Беца (Мар’ян Січка 46 хв.), Дмитро Сартіна (Владислав Шкіндер 46 хв.), Максим Минайленко, Роман Цень (Стефан Федак 46 хв.), Ігор Вагін (Володимир Дуран 46 хв.), Юрій Чонка (Віктор Ряшко 46 хв.), Адріан Пуканич (Ігор Вагін 65 хв.), Сергій Машталір (Іван Капустей 46 хв.), Вадим Ференцик (Павло Тищук 46 хв.), Денис Скотаренко (Іван Повхан 46 хв.)

Тренер: Володимир Васютик