Закарпатцям радять перевірити себе в реєстрі виборців

Григорій Жирков, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради, розповів про особливості реєстру виборців під час цьогорічних виборів, які відбудуться 25 жовтня.
Він також наголосив на тому, що змінити виборчу адресу можна тільки до 10 вересня включно і попросив усіх, хто бажає це зробити, не відтягувати до останнього, поспішати.
«Раджу перевірити себе і всіх осіб, які включені за вашою адресою», - уточнив Жирков.
Читайте також: Понад 250 закарпатців уже змінили свою виборчу адресу
Перевірити себе можна на офіційному сайті ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ
А ще фахівці радять перевірити, чи когось раптом… не включили до вашої адреси. Всяке може трапитися…
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Мінветеранів запускає програму адаптації для Захисників і Захисниць, які повністю або частково втратили зір
- Закарпатська служба зайнятості пропонує понад 1500 вакансій із середньою зарплатою 13,5 тис. грн
- Ужгород, Мукачево, Рахів - райони, де зафіксовано найбільше хворих на ГРВІ та ковід
- В Ужгородській міськраді провели позапланове засідання комісії ТЕБ та НС щодо підготовки до зими та стану укриттів
- Нові правила в'їзду до ЄС: як це працює і які новаціїї ЄС готує в майбутньому?
- Закарпаття має потенціал для розширення мережі центрів ментального здоров’я
- Закарпаття розширює безбар’єрний простір: громади, бізнес і заклади культури об’єднують зусилля
- У застосунку Резерв+ з’явився сервіс онлайн-відстрочки для батьків дітей з інвалідністю
- До кінця року планується запуск руху для пішохідного й велосипедного переходу на ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
- Міноборони запускає систему турботи про психічне здоров’я військових
- 1899 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Держава дбає про своїх Захисників: як ветерани можуть отримати житло, компенсацію чи пільгову іпотеку
- Укладення договору в електронній формі: порядок та особливості
- На Берегівщині прокуратура у суді вимагає узаконити 44,5 га самосійних лісів
- Підтримка ветеранів — пріоритет для Закарпаття: передбачено понад 155 млн грн
- Втрата слуху — не вирок. Держава допомагає ветеранам повернути звуки життя
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 130 роботодавців області
- На Закарпатті застосовані дві черги графіка аварійних відключень
- Фахівці ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області надали цьогоріч вже понад 47 тисяч адмінпослуг у сфері земельних відносин
- Закарпаття представлене на Європейському тижні регіонів і міст: обговорюють шляхи посилення євроінтеграції громад

До цієї новини немає коментарів