У липні закарпатці найбільше купляли Renault і Skoda (РЕЙТИНГ)

Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні перевищила 3 мільйони доларів. Лідером продажів став японський бренд Toyota. На Закарпатті зареєстрували 16 автомобілів цієї марки на суму 600 тисяч доларів без врахування вартості додаткового обладнання. В трійку найпопулярніших марок увійшли Renault і Skoda, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У рейтингу моделей на першому місці минулого місяця у регіоні був кросовер Skoda Kodiaq. Крім нього були популярними Hyundai Tucson і Renault Sandero.
Серед усіх зареєстрованих авто 75% склали кросовери. Майже 40% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм мотора становив 2 тисячі сантиметрів кубічних.
Загалом впродовж липня в Україні зареєстрували понад 8,3 тисяч нових автомобілів на суму 260 мільйонів доларів. Цей показник вищий на 10% ніж за аналогічний період минулого року. У липні реєстрували й автомобілі преміум-класу, серед яких Aston Martin DBS, BMW 8-Series Coupe, два Mercedes-Benz GT-Class AMG,чотири Porsche 911 та шістнадцять Land Rover Range-Rover.
Нагадаємо, впродовж січня-червня 2020 року в Ужгороді та області придбали 520 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 27 тисяч доларів. Сума витрат у першому півріччі в регіоні склала 14 мільйонів доларів.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліція розслідує ДТП у Мукачівському районі, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Дружині полеглого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду чоловіка
- Дитина в лікарні через звичайний обігрівач: подробиці порятунку 5-річного хлопчика на Ужгородщині
- Співпраця Закарпаття і Кошицького краю: українські туроператори відвідали аеропорт у Словаччині
- Закарпаття започаткувало командні змагання «Математика без меж»
- Нові освітні простори відкрили у найвисокогірнішій громаді країни – Ясінянській
- Вітчим, який забив насмерть 10-річну Майю, проведе решту життя за ґратами
- Гірські рятувальники надали допомогу 12-річному лижнику, який травмувався на схилі Красії
- На кордоні з Угорщиною закарпатки приховали на тілі тютюнове насіння на понад пів мільйона гривень
- День донора для потреб ЗСУ провели в Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні
- «Книги на лінії фронту»: у Брно відкрилась фотовиставка військовослужбовця Владислава Товтина
- 87 освітян із Закарпаття отримали статус сертифікованих експертів
- Рейди на Закарпатті: 27 порушень в одній фурі та величезні штрафи
- Розтрата коштів під час ремонту траси на Закарпатті — про підозру повідомлено посадовцю обласної служби відновлення та розвитку інфраструктури
- У горах на Закарпатті на чоловіка впало дерево, медики кілька кілометрів йшли на порятунок пішки
- На Закарпатті затримано далекобійника з Вінниччини, який організовував перевезення «клієнтів» до кордону у спальному відсіку вантажівки
- В Ужгороді стартували додаткові освітні заняття для дітей з ромської громади
- Поліція Закарпаття документує незаконну вирубку дерев на території Свалявського надлісництва
- За матеріалами поліції Берегова судитимуть посадовицю міськради, яка закупила бетонне укриття за завищеною вдвічі ціною
- Смерть немовляти через лікарську помилку: за матеріалами поліції Мукачева судитимуть акушерку-гінеколога

До цієї новини немає коментарів