Відомі результати ЗНО з української мови та ще 6 предметів

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.
Учасники можуть переглянути свої бали на інформаційних сторінках, а також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.
24 липня учасники ЗНО отримали результати з таких предметів:
- українська мова і література;
- історія України;
- біологія;
- англійська мова;
- німецька мова;
- французька мова;
- іспанська мова.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник ЗНО може подати апеляційну заяву.Перші результати зовнішнього оцінювання 2020 учні отримали з математики та фізики.
Нагадаємо, що напередодні експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали "склав/не склав" для ЗНО з української мови і літератури, історії України, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов.
Поріг "склав/не склав" – це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник/учасниця за тестування, щоб отримати оцінку за шкалою 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вишу.
Переглянути результати ЗНО, можна клікнувши ТУТ
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- Прокуратура вимагає в суді довічне ув’язнення для матері, яка ґвалтувала 10-річну дочку і знімала це на відео
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- Перевозили пасажирів без ліцензій: на Закарпатті викрили нелегальних перевізників
- Прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету близько 4,6 млн грн несплачених податків підприємством із Хустщини
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- Гірські рятувальники знайшли підлітка, який заблукав на Драгобраті
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде фестиваль актуальної драматургії
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У приватному притулку на Закарпатті перевірять умови для людей похилого віку в разі офіційного звернення
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- Закарпатських школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2026».
- На Закарпатті зареєстровано випадок теніаринхозу: що варто знати про «непроханих гостей» у вашому організмі?
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- Перша сотня порушень митного законодавства зафіксована у зоні діяльності Закарпатської митниці
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»

До цієї новини немає коментарів