Привабити туристів на Закарпаття і відзняти мирне небо на сході України: учасник АТО про своє хобі

Сергій Кузнєв почав використовувати дрон для польотів над Закарпаттям близько року тому. Чоловік знайшов для себе нове хобі, бо очікував на скорочення на роботі.
«Працював у Державній службі ветеранів. Тривалий термін ми чекали реформування. Одночасно я вів проєкт «Україна-Норвегія», — згадував Сергій Кузнєв. — Нашим друзям (військовим) ми допомагали отримати ґрант на розвиток власної справи. Один мій побратим отримав культиватор, друга родина одержала можливість придбати теплицю. Зараз вони займаються розвитком своєї справи. А я вирішив, що теж щось можу і хочу. Я захоплювався фото- й відеозйомкою, і вирішив взяти коптер».
Так чоловік почав знімати на відео краєвиди Ужгорода, Хуста, Оріховиці, фіксує замки та історичні об’єкти. Показує схід і захід сонця. Розповів, що знімає скрізь, куди їздить:
Суспільне Закарпаття
До теми
- За результатами 20-ї та 21-ї хвиль «Грант на власну справу» 20 заявників на Закарпатті отримали позитивне рішення
- 694 особи з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- У застосунку «Армія+» з’явилася категорія "Медицина": військові отримуватимуть знижки на ліки
- Програма житлових ваучерів для ВПО з тимчасово окупованих територій: понад 10 тисяч заявок за перший тиждень, із них 193 подано у Закарпатській області
- Мирослав Білецький провів нараду з головами РВА: пріоритети – ветеранський сервіс та захист дітей
- На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
- Європейський комітет регіонів підтримує започаткування макрорегіональної стратегії ЄС для Карпатського регіону і сприятиме її реалізації
- Закарпаття поглиблює співпрацю з французьким регіоном Гранд Ест
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 14,6 тисячі шукачів роботи
- 14 підозр за спроби нажитися на 114 тисячах доларів США: за тиждень на Закарпатті блоковано нові схеми «бізнесу на втечах» за кордон
- Оновлена програма підтримки закарпатського бізнесу – стартувала! Перші рішення ухвалено
- Новий цифровий портал Закарпатської ОВА – це про зручність, доступність та прямий зв'язок з владою для кожної громади
- За тиждень Державна екологічна інспекція у Закарпатській області склала 35 протоколів
- Закарпатські школи переходять на цифрове самооцінювання в системі EvaluEd
- 4-8 годин автономної роботи: на Закарпатті підвищують надійність мобільних мереж під час відключень
- «Карпатська ініціатива» має прихильників у Європі - Мирослав Білецький
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 133 млн грн
- На Закарпатті прокурори впроваджують практику захисту постраждалих від домашнього насильства
- «Національний кешбек» змінює категорії витрачання коштів, – рішення Уряду
- Зимові 6 500 грн: закарпатці можуть подати заявку на нову виплату

До цієї новини немає коментарів