Уночі вандали вирвали дерево та зняли люк в центрі Ужгорода (ВІДЕО)

Дивує байдужість і жорстокість людей. Для чого нищити майно міста? Камера спостереження зафіксувала, як сьогодні близько 3-ї години ночі троє чоловіків вирвали дерево та зняли люк на площі Петефі.
Відео із проханням про допомогу впізнати "героїв" опублікували на сторінці Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради. На записі видно, як олин із молодиків несе вирване з корінням деревце. Пізніше його товариші кудись відносять вирване дерево, поки третій лазить по лавицях. Пізніше ця ж компанія відкриває зливний люк, кидає ним об бруківку і йде з площі.
На цьому відео досить добре видно хуліганів, які рухалися від пішохідного мосту:
Якщо ви впізнали цих людей, повідомте в Департамент міського господарства (+38 0312 614 190) чи у поліцію за номером 102.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Третій день із серії обміну 1000 на 1000: ще шестеро закарпатських захисників нарешті повернулися з ворожого полону!
- Гірські рятувальники та прикордонники відшукали у Карпатах трьох заблукалих чоловіків
- На Закарпатті затримали 25-річного жителя Івано-Франківщини, який мав намір незаконно потрапити в Румунію
- Служив у Французькому легіоні, але повернувся захищати Україну. На Ужгородщині встановили меморіальну дошку Святославу Сойку
- Укрзалізниця не припиняє відновлювальні роботи на ділянці у Карпатах, де стався зсув ґрунту
- Трагедія в Ужгороді: 16-річний студент викинувся із 6-го поверху гуртожитку
- Смертельна ДТП на Мукачівщині: загинув водій-іноземець
- Ще шестеро закарпатців повернулися додому із полону
- Поліція Рахівщини затримала зловмисника, причетного до незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон
- Шанс на повернення: понад 130 військових на Закарпатті уникнули вироку і знову стали до лав ЗСУ
- Вдома! Із російського полону під час сьогоднішнього обміну звільнено і 10 захисників із Закарпаття
- Унікальну ендоскопічну операцію провели в Закарпатській обласній дитячій лікарні
- Сплатить понад 90 тис. грн: патрульні оштрафували нетверезого водія, який позбавлений права керування та не виконує рішення суду
- У Мукачеві розпочав роботу молодіжний хаб Ko_Laba
- Трьох порушників кордону відшукали прикордонники у високогір’ї за допомогою безпілотника
- В Ужгороді на вулиці Петра Скунця встановили інтерактивну анотаційну таблицю
- Двох прикордонників Чопського загону відзначили державними нагородами
- Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності
- Богдан Андріїв зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ма Шенкунем
- Понад 400 людей перебувають під медичним наглядом через спалах вірусного гепатиту А в Ізі на Хустщині
До цієї новини немає коментарів