Влаштував погоню і створював аварійні ситуації: як в Мукачеві патрульні ловили водія

Вчора ми вже розповідали про подію, що сталася близько 12-ї години у Мукачеві. Патрульні отримали повідомлення, про автомобіль, що перебував у орієнтуванні. Однак, водій цього транспортного засобу на вимогу патрульних зупинитися не реагував.
У підсумку, після тривалої погоні, чоловіка вдалося затримати поблизу села Великі Лази. Огляд водія на стан наркотичного сп’яніння у медзакладі виявився позитивним.
Тож на нього було складено ряд адміністративних матеріалів. Крім того справою чоловіка займатимуться слідчі, адже з’ясувалося, що водій перебував у розшуку як безвісти зникла особа.
Як це було — дивіться у відео:
Патрульна поліція Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Мукачеві під час пожежі врятували чоловіка
- На День тризуба в Мукачівському замку вшанують українських січових стрільців
- На Закарпаття евакуаційним потягом прибули восьмеро людей із Запорізької області
- Відновлення після поранень: на Закарпатті провели захід підтримки для військових і правоохоронців
- Інтернет-спілкування, яке закінчилось трагедією — у Мукачеві взято під варту іноземця, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої
- Увага! В Ужгороді та Мукачеві шахраї представляються податківцями
- Поліцейські Ужгородщини затримали водія, який у стані сп’яніння здійснив наїзд на жінку-пішохода
- У Мукачеві затримали іноземця за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої
- Поліція затримала зловмисника, який кинув бойову гранату в будинок правоохоронця у Виноградові
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть організовану групу за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші
- Поліція Закарпаття розслідує вибух на території приватного домоволодіння у Виноградові
- У Берегові поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат, набої та гранати
- Стабільна робота та гідна зарплата: долучайся до патрульної поліції Закарпаття
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років

До цієї новини немає коментарів