Лісівники на Закарпатті закликають не смітити в лісі

Засмічення лісів відходами тягне за собою накладання штрафів. Проте сплачується їх на жаль дуже мало, бо для правомірногостягнення, необхідно на місці скоєння адміністративного правопорушення скласти протокол на особу, що його здійснила. Простіше кажучи треба спіймати на гарячому. А це вдається дуже рідко.
То що ж залишається робити, якщо штрафами людей не злякаєш? Якими словами достукатись до їх свідомості, аби припинити те безладдя, що вони коять?
"Шановні мешканці міста й району, ДП «Берегівський лісгосп» вже в котре звертається до вас з проханням бути свідомими громадянами. Не нашкодьте самі собі, залишайтеся людяними. Лісівники встановлюють для відвідувачів рекреаційні пункти, ви в них можете безоплатно відпочити і залишити у сміттєвих баках сміття. Дякуємо за порозуміння", - наголошують лісівники.
Пресслужба Закарпатського ОУЛМГ
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- 20 років на сцені: Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії дав великий концерт
- Кінолога Чопського прикордонного загону та його вівчарку відзначили на всеукраїнській церемонії «Чотирилапі захисники»
- У Закарпатській обласній дитячій лікарні застосовують сучасні малотравматичні методики для лікування деформацій кісток
- Поліцейські Ужгорода затримали зловмисника, який побив охоронця одного з місцевих магазинів
- У селі Іза на Закарпатті зафіксували спалах вірусного гепатиту A - фахівці рекомендують утриматися від поїздок туди
- Закарпатський народний хор увосьме представить арт-проєкт «Зіркове майбутнє Срібної Землі»
- Із початку листопада на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 21 водія
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП у Королеві, що призвела до смерті неповнолітнього
- В Ужгороді патрульні розшукали зниклу дитину
- Наркооранжерея в багатоповерхівці: жителя Мукачева засудили за збут метамфетаміну
- 5 років позбавлення волі: на Закарпатті чоловіка вдруге покарали за антиукраїнські заклики в забороненій соцмережі
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП з потерпілими на Тячівщині
- Напав на ужгородку та пограбував її: поліцейські затримали чоловіка, причетного до злочину
- За матеріалами СБУ заочний тюремний вирок отримав клірик рпц, який «благословляв» убивства українців та фінансував окупантів
- «Обрахувався» на кордоні: українець втратив незадекларовану валюту на 1 млн грн
- Поліція Закарпаття викрила групу залізничників, які викрадали дизпаливо з локомотивів «Укрзалізниці».
- На Закарпатті офіційно запрацювало сучасне напіввідкрите стрільбище
- Президент вручив державні нагороди військовим 128-ї закарпатської бригади
- В Ужгороді рятувальники ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння
- У Чопі поліція затримала місцевого жителя за підозрою в організації незаконної переправи військовозобов’язаних через кордон

До цієї новини немає коментарів