На Театральній в Ужгороді проводять благодійний ярмарок “Врятуй багатодітну маму”

Сьогодні в Ужгороді проводять благодійний ярмарок, на якому збирають кошти на лікування важкохворої ужгородки Людмили Качковської.
“Благочинна акція “Врятуй багатодітну маму” чекає вас! Смаколики для добра!”, – закликають організатори ярмарку.
Організаторка Любов Керецман каже: “У нас в продажі нині кондитерські вироби на будь-який смак: від пряників, еклерів та капкейків до тортів. Будемо продавати до 16 години. Дякуємо людям, які охоче у нас купують і розуміють на що підуть усі гроші”.
На ярмарок продукцію приготували більше 10 людей.


Джерело: Про Захід
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Виманив у пенсіонерів понад 1,1 млн гривень: за матеріалами поліції Мукачева судитимуть шахрая
- Тримання під вартою або понад 10 млн грн застави: суд обрав запобіжний мукачівцю, який зберігав арсенал зброї
- Спецоперація поліції: у Мукачеві правоохоронці вилучили арсенал вогнепальної зброї та боєприпасів
- Мукачівські поліцейські затримали двох неповнолітніх, які незаконно заволоділи автівкою та погрожували власниці
- Смерть немовляти через лікарську помилку: за матеріалами поліції Мукачева судитимуть акушерку-гінеколога
- Завдяки камерам відеоспостереження: у Мукачеві розкрили нічну крадіжку
- 10 операцій за два дні: в обласній дитячій лікарні допомогли маленьким пацієнтам із складними патологіями
- Прикордонники на Закарпатті вдосконалювали навички виявлення підроблених документів
- У Мукачеві поліцейські оперативно відреагували на повідомлення про загрозу в ліцеї
- Закарпатська філармонія запрошує на концерт «Назустріч весні» від Олександра Садварія
- У Мукачеві під час пожежі врятували чоловіка
- На День тризуба в Мукачівському замку вшанують українських січових стрільців
- На Закарпаття евакуаційним потягом прибули восьмеро людей із Запорізької області
- Інтернет-спілкування, яке закінчилось трагедією — у Мукачеві взято під варту іноземця, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої
- Увага! В Ужгороді та Мукачеві шахраї представляються податківцями
- У Мукачеві затримали іноземця за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років

До цієї новини немає коментарів