На Закарпатті силовики виявили 11 мішків «сонячного» каміння – готувались для переправки в ЄС

Протиправні елементи не полишають спроб незаконного переміщення через державний кордон України товарів, в тому числі й каміння бурштину.

У більшості випадків для переміщення останнього вони використовують сховки, обладнані у конструктивних особливостях транспортних засобів, якими прямують за межі України через пункти пропуску. Однак фіксуються спроби незаконного переміщення і на «зеленій» ділянці кордону.
Таким намірам цієї ночі завадила спільна міжвідомча група у складі ГУ БКОЗ УСБУ, ГУ ВВБ ДФС та співробітників оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби, які не допустили спробу незаконного переміщення через кордон значної партії бурштину.

Інформацію про правопорушення правоохоронці отримали завчасно. У ході її реалізації на околиці населеного пункту Гудя, що неподалік кордону, міжвідомча група виявила 11 мішків «сонячного» каміння, що були підготовлені до переміщення через кордон поза пунктами пропуску.
У них знаходилося близько 270 кг каміння бурштину. Наразі каміння доправили до відділу прикордонної служби Мукачівського загону. Також тривають заходи зі встановлення причетних до незаконної оборудки осіб та подальші оперативні заходи.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України
- Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 38 водіїв, які залишили місце ДТП
- Закарпаття нарощує вітрову генерацію для стабільної роботи енергосистеми
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- У січні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 36 водіїв
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 334 постанови за перевищення дозволеної швидкості
- Намагався втекти до Румунії у переддень суду: за матеріалами поліції Тячівщини засуджено обвинуваченого у систематичному ґвалтуванні малолітньої
- Поліція розслідує обставини смерті чоловіка в Ужгороді, який помер за кермом автомобіля
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- Керував у стані сп'яніння та скоїв ДТП: патрульні у Мукачеві притягнули до відповідальності порушника
- Поліція Закарпаття затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП у селі на Мукачівщині – загинув пасажир
- На Закарпатті триває ремонт опори газопроводу, яку підмило через паводок
- Поліція затримала водія вантажівки, причетного до скоєння смертельної ДТП на Абранському перевалі
- На Закарпатті правоохоронці перевіряють інформацію про замінування
- Смертельна ДТП на Закарпатті – двоє людей загинули
- Минулоріч на Закарпатті у ДТП загинули 9 дітей

До цієї новини немає коментарів