Тренерський штаб «Ужгорода» назвав новачків команди

Головна команда обласного центру Закарпаття підготовчий збір розпочала 25-го червня. Провела чотири контрольні поєдинки, здобувши нічию із луцькою «Волинню» (U-19): 1:1, здолавши дорослу команду: 1:0, та поступившись «Агробізнесу» з «Минаєм». Уже другий тиждень «Ужгород» готується у режимі дворазових тренувань. У період міжсезоння тренерський штаб попрощався ще із чотирма футболістами. Мова про багаторічного капітана Юрія Славіка, Олександра Бако, Максима Оленя та Дмитра Рацина. Натомість до клубу приєднались голкіпери: Мирослав Лютнянський та Михайло Готра, захисники: Стефан Федак, Віталій Міклош та Олександр Ковчар, півзахисники: Владислав Павленко, Віктор Ряшко та Віктор Масікевич.
У дебютному матчі Чемпіонату України з-поміж команд Другої ліги «Ужгород» силами поміряється із чернівецькою «Буковиною». Матч відбудеться 27-го липня на комунальній спортивно-оздоровчій установі з однойменною назвою клубу о 18:00.
«До сьогодні ми тренувались у посиленому дворазовому режимі зранку та увечері: ігрові вправи та фізичні навантаження. Від завтра футболісти матимуть всього одне тренування, опісля якого буде теоретичне заняття. «Буковина» – досвідчена команда, яка повсякчас змагається з-поміж професіональних футбольних клубів. Плюс зіграють фактори: домашнього поля та першого у Другій лізі матчу. Відтак, на оновлений «Ужгород» чекає надскладне випробування, у якому ми на маємо права впасти обличчям у багнюку. Безперечно, завдання максимум – здобути три очки», – зауважив помічник головного тренера Мирослав Бундаш.
Віталій БІРОВЧАК,
Прес-служба ФК «Ужгород»
До теми
- Історичне срібло в жіночому футболі їде на Закарпаття!
- «Ігри Воїнів Карпат»: масштабний спортивний турнір відбувся у Берегові
- Разом переможемо: на Закарпатті стартував обласний етап проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»
- В Ужгороді відбувся 62-й турнір з легкої атлетики "Дружба"
- Ужгородка Надія Дьолог стала чемпіонкою України з парафехтування
- Закарпатець здобув титул чемпіона Азії з боксу серед юнаків
- Стадіон «Авангард» в Ужгороді відзавтра змінює графік роботи
- Ужгородець виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед дорослих, юніорів, кадетів
- В Ужгороді сьогодні стартував UTF (Ukrainian Tennis Federation) CUP - тенісний турнір міжнародного рівня ФОТО
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO
- На Ужгородщині проходять відкриті змагання з танцювального спорту «Uzhhorod Open – 2025»
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Ужгород став одним із 7 українських міст, що прийматиме фінал змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Приємні сюрпризи чекають учасників Uzhhorod Half Marathon 2025
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів