В Ужгороді тенісний турнір завершився перемогою команди з Виноградова

"Змагання оргінізовані на честь Дня Конституції. Цього разу участь беруть понад три десятки учасників, це спортсмени з Ужгорода, Виноградова, Перечина, а також із Рівного, Львова, Тернополя, Трускавця, Дніпра. Перед відкриттям турніру зіграв кілька партій із учасниками, адже постійно займаюся великим тенісом і загалом люблю та підтримую чимало видів спорту в нашому місті", - розповів на своїй сторінці у Фейсбук депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв.
Переможні місця розподілилися так:
1. Місце - Велеган Богдан/Роман В'ячеслав.( Виноградів)
2. Місце- Черевко Павло/Погоріляк Іван (Ужгород) 3. Місце-Василишин Роман/Котовенко Дмитро (Трускавець)Як ідеться на офіційній сторінці депутата, переможці отримали кубки та грошову винагороду (призовий фонд становив 30 тис грн).
Як це було, дивіться на відео:
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ужгородські дзюдоїсти вибороли шість медалей на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
- Команда ужгородської ДЮСШ №1 повернулася з міжнародного турніру з 17 нагородами
- Від захоплення з дитинства до золотої нагороди: як студент УжНУ виборов золото з армреслінгу
- В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
- Срібло чемпіонату і путівка у Вищу лігу для ЖФК «Ужгород» – в обласному центрі сьогодні вітали спортсменок
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- 450 тисяч гривень зібрали під час благодійного Krayna Uzhhorod Marathon
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Понад 2 000 учасників з усього Закарпаття об'єднав обласний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
- Юна ужгородка здобула срібло на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До
- Сьогодні – Всеукраїнський день футболу. Ця дата нерозривно пов’язана саме з Ужгородом
- В Ужгороді вшанували пам’ять Почесного громадянина міста Василя Стеца матчем ветеранів футболу
- Близько 900 учасників: “UZHHOROD OPEN 2026” зібрав танцюристів з усієї країни
- Ужгород приймає ветеранів з усієї країни: стартував «Карпатський виклик»
- У Мукачеві відбувся чемпіонат Закарпаття з легкоатлетичного кросу
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- Всеукраїнський турнір із дзюдо «Randori Spring Cup» та чемпіонат Ужгорода зібрали близько 300 юних спортсменів з різних куточків України
- Ужгород сьогодні об’єднався у благодійному забігу Uzhhorod Half Marathon 2026
- В Ужгороді відбудеться благодійний марафон на підтримку ветеранів
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг

До цієї новини немає коментарів