Футбольного функціонера згадали турніром-меморіалом

ФК «Карпати-ветеран» (Мукачево) – Збірна Воловеччини – 3:1 Збірна Іршавщини –Збірна Берегівщини – 0:0 (за пенальті 3:1)
Матч за 3 місце
Збірна Берегівщини – Збірна Воловеччини – 1:1 (за пенальті 3:2)
Фінал
ФК «Карпати-ветеран» (Мукачево) – Збірна Іршавщини – 5:1. На урочистому нагородженні були присутні представник Української асоціації футболу, голова комісії з прийому екзамену слухачів С-диплому Геннадій Лисенчук (радянський футболіст, український футбольний і футзальний тренер, завідувач кафедри футболу НУФВСУ, Заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, відмінник освіти України); почесний голова ФФЗ
Михайло Ланьо; голова ФФЗ Іван Дуран; його перші заступники: Мирослав Щербей і Станіслав Сухан, виконавчий директор ФФЗ Віктор Наскалов та голова комітету ветеранського футболу Василь Козик. Під час урочистостей депутат України Михайло Ланьо вручив родині Олега Іщенко пам’ятний подарунок. Подарунки також отримали онуки Олега Вікторовича. Від керівництва Берегівського консервного заводу матеріальну допомогу родині Олега Іщенка вручив Юрій Турянчик. Василь Козик нагородив пам’ятними подарунками арбітрів: Івана Грубінку, Віталія Лофинця, Івана Мазура та Юрія Бабенко. Іван Дуран та Геннадій Лисенчук вручили усім командам Подяки за участь у турнірі та медалі.Оргкомітет турніру також визначив кращих гравців у кожній команді:
– Олександр Ремез (ФК «Карпати-ветеран») – Михайло Семек (Збірна Іршавщини) – Юрій Зайцев (Збірна Берегівщини) – Іван Оленяк (Збірна Воловеччини) Кубок за перемогу Михайло Ланьо вручив багаторічному капітану команди ФК «Карпати-ветеран» Олександру Пересті. Під час нагородження Подяку на знак поваги та за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію футбольного арбітражу, виховання молодих арбітрів та з нагоди святкової зустрічі футбольних арбітрів м. Києва та ФФ Закарпаття Іван Ланьо вручив Мирославу Щербею, - інформує сайт ФФЗ.
До теми
- Ужгородські дзюдоїсти вибороли шість медалей на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
- Від захоплення з дитинства до золотої нагороди: як студент УжНУ виборов золото з армреслінгу
- В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
- Юні дзюдоїсти з Ужгорода вибороли п’ять медалей на міжнародному турнірі у Словаччині
- Підготовка збірної України до міжнародних турнірів та останні новини європейського футболу
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Близько 900 учасників: “UZHHOROD OPEN 2026” зібрав танцюристів з усієї країни
- Ужгород приймає ветеранів з усієї країни: стартував «Карпатський виклик»
- У Мукачеві відбувся чемпіонат Закарпаття з легкоатлетичного кросу
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді відбувся чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту
- Від лісових схилів до міських лабіринтів: як пройшов «Uzhhorod Open 2026»
- Студентська молодь Закарпаття стартує в лігах «Пліч-о-пліч»
- Ужгород зібрав понад 2200 спортсменів на чемпіонаті України з черліденгу
- «Ігри воїнів Карпат» уже вдруге цьогоріч відбулися в Ужгороді
- В Ужгороді – Закарпатський етап Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед дітей U-15 «ГОРЕЦЬ-2026»
- Закарпатські сноубордисти здобули бронзові нагороди на етапі Кубку Європи
- Чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся в Ужгороді
- Свято танцю та харизми: триває закритий чемпіонат Закарпатської області з танцювального спорту-2026

До цієї новини немає коментарів