Розбивають скло, псують прилади, ліплять магніти: як на Закарпатті крадуть електрику

Розбивають скло, псують прилади, ліплять магніти: як на Закарпатті крадуть електрику
42 факти крадіжок електроенергії виявили протягом тижня працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго»     

 

Як повідомили сьогодні в прес-службі ПрАТ "Закарпаттяобленерого", починаючи з 25 по 31 березня 2019 року працівниками Товариства виявлено 42 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 40 Актів про порушення Правил серед населення та 2 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Мукачівському районі (10 порушень відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено в Ужгородському та Виноградівський районах Закарпатської області. Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 37,08 тис. грн".

 

01 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів