СДЮСШОР-2006-ДЮСШ-1: волейбольний рахунок у футбольному протистоянні

Підопічні Вадима Дьордя – беззаперечні фаворити. Вони дислокувались до цього поєдинку на третій позиції із 23-ма заліковими пунктами, що на три менше, ніж у лідерів: «Мункача» та «Зінедіна». А от їх суперники – команда Юрія Бучка розмістилась внизу турнірної таблиці. І це не дивно, маленьким школам, де нема вікової піраміди, доволі складно кожного року збирати нову команду.
Як наслідок, уже в першому таймі у ворота та ДЮСШ-1 влетіло 7 сухих м’ячів. Спочатку Костянтин Бобик проштовхнув м’яч у сітку, після пожежі в штрафній суперника. Далі вміло реалізував вирок арбітра, точно пробивши пенальті. А окрасою матчу став потужний і дальній удар захисника Юрія Вашкеби. Андрій Прокопів згодом теж відзначиться дублем. Голи на свій рахунок ще у першому таймі записали: Микита Німіцков, Валентин Бодор та Андрій Прокопів.
На старті другої 25-хвилинки підопічні Вадима Дьордя обертів не збавили. Відтак Олексій Пушкарьов уже в першій атаці повторив звитягу одноклубника Юрія Вашкеби, теж поціливши із дальньої дистанції під поперечину. 8:0.
Загалом, дальні удари прийшлись до смаку сдюсшорівцям, бо 9-ий гол влетів у сітку ДЮСШ-1 теж із дорослої відстані. Цього разу точність і потужність удару продемонстрував Ігор Бойчук. 9:0.
10-те взяття воріт було на рахунку Костянтина Бобика, який скористався помилкою стража і і розстріляв володіння останнього з близької відстані. Це хет-трик Костянтина.
Бобик відзначиться і покером, забивши 11-ий м’яч із 15-ти метрів під поперечину.
Костянтина цього ігрового дня прорвало, бо як Ви здогадались, заб’є він і 5-ий гол. 12:0.
А нефартовий 13-ий для ДЮСШ-1, проте видовищний для уболівальників, забиває Сергій Білошицький – ударом у поперечину, від якої м’яч влітає у сітку.
14:0 для цього протистояння стало характерним під ендшпіль матчу. До честі він Сергія Білошицького.
Ушосте нагадав про себе нагадав Костянтин Бобик, забивши 15-ий гол. Справедливий, хоч і волейбольний рахунок.
Віталій БІРОВЧАК
Фото: Олександр СЛЄСАРЧУК







До теми
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді відбувся чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту
- Від лісових схилів до міських лабіринтів: як пройшов «Uzhhorod Open 2026»
- Khust Half Marathon відкрив сезон благодійних забігів: естафету перебирає Ужгород
- Студентська молодь Закарпаття стартує в лігах «Пліч-о-пліч»
- Ужгород зібрав понад 2200 спортсменів на чемпіонаті України з черліденгу
- «Ігри воїнів Карпат» уже вдруге цьогоріч відбулися в Ужгороді
- В Ужгороді – Закарпатський етап Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед дітей U-15 «ГОРЕЦЬ-2026»
- Закарпатські сноубордисти здобули бронзові нагороди на етапі Кубку Європи
- Чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся в Ужгороді
- Свято танцю та харизми: триває закритий чемпіонат Закарпатської області з танцювального спорту-2026
- Відбувся рейтинговий турнір із паделу UZHHOROD 500
- В Ужгороді відбулися змагання з гирьового спорту серед силових структур
- В Ужгороді відбувся особистий Кубок Закарпатської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок
- Закарпатка крокуватиме із табличкою «Ukraine» за зимових Олімпійських іграх-2026
- Спорт як шлях до відновлення – в Ужгороді вперше відбулися змагання зі спортивного більярду серед ветеранів війни
- Закарпатські спортсмени на зимовій Олімпіаді: підготовка, перспективи, можливості
- П’ятеро закарпатців увійшли до складу української команди у лижних видах спорту на зимову Олімпіаду-2026
- 31 січня в Ужгороді – «Ігри воїнів Карпат». Встигніть зареєструватися!
- У Берегові вперше відбувся відкритий чемпіонат області з хортингу

До цієї новини немає коментарів