Закарпаття заслуговує на те, щоб стати туристичною Меккою для всієї Європи! – Президент

– Природа в Закарпатті вимагає уваги і поваги. Це правда. Але вона прекрасна, – наголосив Глава держави. – І тому не можу не сказати про туризм у Закарпатті. Його можливості невичерпні, бо ваш край – справжня унікальна перлина Європи і України.
Вказав Президент і на ті ризики природних катаклізмів, які є можливими через особливості географічного розташування Закарпаття. Водночас, Петро Порошенко зауважив, що для запобігання катастрофічних наслідків паводків розроблені проекти з побудови берегоукріплень, які будуть реалізовані в області протягом 2019-2021 років.
Підкреслив Президент і важливість реалізації інфраструктурних проектів, які стосуються туристичної галузі.
– Хочу сказати вам і всій Україні. Всі проекти розвитку туризму в Закарпатті, такі як Музей лісу і сплаву на Чорній річці, реставрація Невицького замку, впорядкування доступу в заповідники, і розвиток готельного бізнесу – всі вони важливі. Закарпаття заслуговує того, щоб стати туристичною Меккою для всієї Європи! – підсумував Глава держави. Він також додав, що протягом усієї поїздки областю він виступав промоутером туризму на Закарпатті – регіону, з яким у нього пов’язані приємні спогади про першу спільну туристичну мандрівку з майбутньою дружиною.
До теми
- «Карпатська зміна»: у Львові підбили підсумки проєкту та обговорили плани подальшої співпраці регіонів заради відновлення дітей
- Уряд ухвалив зміни до правил видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами
- Понад 6 тисяч жителів Закарпаття знайшли роботу за сприяння служби зайнятості у І півріччі 2026 року
- Без паперових довідок і зайвих перевірок: що змінить новий закон для переселенців
- Закарпаття впроваджує єдину систему підтримки ветеранів у громадах
- Як Закарпатська митниця запобігає контрафактній продукції
- У Закарпатській області створили Молодіжний конгрес для співпраці з центральною владою
- Заступник міністра відвідав Закарпаття: у центрі уваги – захист природи Карпат
- На Закарпатті обговорили механізми забезпечення енергонезалежності підприємств
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Ветеранський спорт: стартує прийом заявок на ІІІ квартал 2026 року
- Про порядок перебування у контрольованих прикордонних районах та прикордонній смузі
- За 400 доларів обіцяли «трансфер до ЄС»: на Закарпатті трьох переправників засуджено до реальних строків ув’язнення
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 169,8 млн грн
- Громади Закарпаття можуть отримати до 50 000 євро гранту на проєкти з німецькими партнерами
- Грошова допомога до Дня Незалежності України у 2026 році: хто та як отримає виплати на Закарпатті
- До 200 000 грн на власну справу: на Закарпатті стартував конкурс стартапів
- В області вже вдруге пройде конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026»
- «Жива книга»: на Закарпатті патронатні, прийомні родини та усиновлювачі поділилися своїм досвідом
- Триває реєстрація учасників мультиспортивних таборів «акТИвні» у громадах Закарпаття.

До цієї новини немає коментарів