Представники Ужгородської міськради беруть участь в конференції в Києві

Мета заходу, який організовано Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи (Конгрес Ради Європи) - обговорення кроків, необхідних для забезпечення участі ВПО у виборах.
Спікерами є голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, голова комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря, віце-президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Барбара Точе, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, заступник голови ЦВК України Євгеній Радченко та інші.
На конференції наголошували, що йдеться не лише про вирішення питань участі у виборах внутрішньо переміщених осіб, яких, за різними даними, близько 1,5 мільйона осіб, а й про трудових мігрантів та інших мобільних осіб у межах України, яких, знову ж за різними даними, близько 4 мільйонів осіб. Перепони юридичного та практичного характеру обмежують внутрішньо переміщених осіб у їх виборчих правах на місцевих виборах. У Рекомендації Конгресу Ради Європи 386 (2016) про «Спостереження за місцевими виборами в Україні» закликають врахувати цей аспект в контексті наступних місцевих виборів, запланованих на 2020 рік.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі







До теми
- Ужгородська Палачінта повертається після п'ятирічної паузи
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде фестиваль актуальної драматургії
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- 13-15 лютого відбудеться фестиваль «Ужгородська Палачінта»
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- Помер керівник духового оркестру Закарпатської обласної філармонії Володимир Співак
- В Ужгороді для родин ромської громади провели інформаційну зустріч з освітніх питань
- Олімпійський прапор підняли в Ужгороді з нагоди відкриття Зимових Олімпійських ігор-2026 в Італії.
- Після 18 місяців у статусі зниклого безвісти в Ужгороді сьогодні попрощалися із 41-річним солдатом Олександром Шугаром
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- У майстерні писанкарства в Ужгороді можна буде навчитися виготовленню традиційних закарпатських писанок
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження
- У Закарпатському драмтеатрі імені братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв відкриють нову локацію – сцену-трюм.

До цієї новини немає коментарів