На Ужгородщині невідома особа гатила по будинку з гранатомета. Опубліковано фото

На щастя, обійшлося без жертв. Правоохоронці встановлюють обставини злочину, за фактом замаху на вбивство розпочате розслідування.
Слідчі Ужгородського районного відділення поліції відкрили кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство, вчиненого сьогодні вночі у селі Сторожниця. Повідомлення про інцидент надійшло на лінію «102» о 3:35. Заявник зазначив, що до його будинку невідома особа стріляла з гранатомету.
За викликом виїхали слідчі та оперативники районного відділення. Було задіяно також криміналістичну лабораторію Слідчого управління, вибухотехніків та кінологів. Вони вилучили з місця події речові докази, які направлять на експертизу.
Імовірно, невідомий зловмисник здійснив постріл із ручного гранатомета. На щастя, внаслідок цього ніхто не постраждав.
За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження. Правова кваліфікація події – замах на вбивство. Правоохоронці опрацьовують різні версії, визначають коло осіб, які можуть бути причетні до даного злочину.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Фото Закарпаття онлайн
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- На Закарпатті поліція затримала групу наркоторговців-рецидивістів
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька
- Пошкодив камери відеоспостереження та розрізав сейф болгаркою: у Рахові поліція затримала 16-річного підлітка за крадіжку грошей з підприємства
- Забила чоловіка до смерті: на Рахівщині затримали 65-річну жінку
- У Мукачеві поліцейські затримали чоловіка, який намагався вбити сусіда
- Фіктивний асистент вихователя, якому більше року нараховували зарплату - на Ужгородщині повідомлено про підозру директору ліцею
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- В Ужгороді та Виноградові рятувальники ліквідували наслідки негоди
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- Рятувальники ліквідували наслідки негоди на Ужгородщині
- На Берегівщині тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси: поліція просить допомогти з інформацією
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста


.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)
мабуть якийсь хапуга судя,прокурор,мент і.т.п. дістав.