Президент Петро Порошенко: Росія намагається втрутитися в українські вибори

Президент України Петро Порошенко взяв участь у Всеукраїнському форумі «Відкритий діалог», що відбувся у м. Київ 9 лютого. Під час зустрічі він заявив про спроби Російської Федерації втрутитися у виборчий процес в Україні.
– Росія намагається втрутитися у наші вибори, – заявив Глава держави. – Так само, як вона це робила під час виборів у Сполучених Штатах Америки, Франції, Німеччині… Як це відбувалося під час референдумів у Британії, Нідерландах… Тепер вони планують задіяти всі ці технології в Україні, бо мотивація у них значно більша.
Петро Порошенко наголосив, що український народ не дозволить російським спецслужбам маніпулювати виборчим процесом.
– Ми, українці, не дозволимо, аби в офісі українського президента сидів зачеплений на гачок російський агент, як це було з 2010 по 2014 роки! – наголосив Президент.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Кількість фахівців із супроводу ветеранів на Закарпатті зросла в п’ять разів: протягом 2025 року в громадах з’явилися 64 нові спеціалісти
- На Закарпатті запроваджують інститут медичного капелана
- Освітні пільги для військовослужбовців та їхніх дітей: що передбачає держава у 2026 році
- Життя після втрати зору: державна програма адаптації для ветеранів та умови співпраці для бізнесу
- Військовий облік у 17 років: кого це стосується і як стати на облік
- У застосунку Резерв+ з’явилися сповіщення про надсилання паперових повісток
- Програма “Ветеранський спорт”: подати заявку можна до 20 січня
- На Закарпатті сьогодні стартував період передачі показників електролічильників: чому це важливо і як зробити
- В "Закарпаттяобленерго" пояснили, де та які пломби повинні бути на вашому лічильнику електроенергії
- Ветерани та ветеранки можуть подати заявку на компенсацію автоцивілки в Дії
- Під час загальнонаціональної хвилини мовчання в Ужгороді зупинятиметься увесь транспорт – рішення виконкому
- Уряд затвердив щомісячну виплату для Захисників та Захисниць, нагороджених «Хрестом бойових заслуг»
- 14 підозр за спроби нажитися на 114 тисячах доларів США: за тиждень на Закарпатті блоковано нові схеми «бізнесу на втечах» за кордон
- Міноборони розширило список відстрочок, які можна оформити онлайн у застосунку Резерв+
- Закарпатські школи переходять на цифрове самооцінювання в системі EvaluEd
- Нові правила: військовим легше відновити посвідчення УБД у разі втрати чи після полону
- Нові схеми втечі за кордон на Закарпатті: 6 підозрюваних, 98 тисяч доларів хабарів і 14 зупинених «втікачів» - тижневий дайджест прокуратури
- Нові правила отримання відстрочок: хто зможе оформити у Резерв+, а кому потрібно звернутися у ЦНАП
- В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин
- Військова ID-картка - в Україні впроваджують новий військово-обліковий документ

До цієї новини немає коментарів