Зафіксовані кілька заторів льоду на гірських річках Закарпаття. Чи варто хвилюватись?

– Поки що річки знаходяться в корінних берегах, виходу на заплави чи підтоплень немає, – повідомляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Льодохід, що почався після різкого підвищення температури, не призвів до масштабних заторів, які можуть штучно заблокувати русла річок. Зафіксовані кілька заторів льоду на гірських річках Великоберезнянського і Перечинського районів, однак без загрозливих наслідків. У випадку збереження температурного режиму відлига на Закарпатті пройде без ексцесів. Рятувальні служби уважно стежать за станом водних артерій області і готові за необхідності задіяти всі сили для попередження надзвичайних ситуацій.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- Відзнаку командира підрозділу – орден «Полеглого воїна» – присвоїли 11 закарпатським бійцям 33-ї окремої механізованої бригади.
- Закарпаття знову зустріло евакуаційний потяг із сім’ями з прифронтових областей
- «Замки Закарпаття»: в краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького відкрили нову експозицію
- Ще двох закарпатців звільнено з російського полону
- Сучасний дефібрилятор закарпатській команді ветеранів Gladiator передав Словацький паралімпійський комітет
- Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького святкує 80-річчя: міжнародна конференція зібрала науковців із України та з-за кордону
- Унікальна операція на Закарпатті: військовому встановили 3D-протези обох ніг
- Стали відомі імена переможців конкурсів на здобуття обласних галузевих премій за 2024 рік
- До Ужгорода завітає з концертом Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
- Поліцейські Берегівщини повідомили про підозру архітектору, причетному до умисного пошкодження пам’ятки архітектури національного значення
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- Під час сьогоднішнього обміну з російського полону в Україну вдалося повернути ще трьох захисників-закарпатців
- У рідне село після російського полону повернулися двоє військових із Рахівщини
- На Закарпатті відбудеться 2-ий щорічний «ECO FILM FESTIVAL by CHYSTO. DE?!»
- На Закарпатті відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
До цієї новини немає коментарів