Почесне звання «Мати-героїня» від Президента отримали 85 мешканок Закарпаття!

До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.
Особам, удостоєним почесного звання, буде вручено нагрудний знак та посвідчення, виплачена одноразова винагорода у 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. На сьогодні ця сума складає 17 620 гривень.
Довідково:
Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі, дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, відповідно до пункту 9 розділу І Положення «Про почесні звання України», затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 р. № 476/2001.
Прес-центр Закарпатської ОДА
До теми
- СБУ повідомила деталі масштабної схеми з «трансферу» ухилянтів до ЄС
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми
- Поліцейські Тячівщини затримали зловмисника, який побив пенсіонерку
- Близько 1000 постанов за перевищення дозволеної швидкості винесли закарпатські патрульні з початку листопада
- На Ужгородщині иявили незаконну вирубку лісу понад 8 мільйонів гривень збитків довкіллю
- Судитимуть ужгородця, який в гаражі облаштував нелегальний тютюновий цех – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- На Закарпатті четверо переправників постануть судом
- Міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова з робочим візитом відвідала Закарпаття
- Перевозили в мікроавтобусі під будматеріалами: поліція Рахівщини викрила схему переправлення осіб через кордон
- Пісня для захисників: на Закарпатті соліст гурту «Шабля» Володимир Гейзер виступив для ветеранів війни
- На Закарпатті стартували каскадні тренінги для медичних працівників
- Фотопастки Ужанського нацпарку зафіксували бурих ведмедів
- Кров для бійців ЗСУ: закарпатські митники поповнили ресурси Станції переливання крові в Ужгороді
- Вогнеборці Тячівщини запобігли поширенню полум’я на житловий будинок
- 49 водіїв на Закарпатті оштрафували за користування телефоном за кермом з початку листопада
- Продавали автомобілі, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: за матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть двох закарпатців
- Апеляційний суд залишив у силі вирок трьом особам за сексуальне насильство щодо неповнолітньої на Закарпатті
- Осінній огляд доріг на Закарпатті: патрульні склали 49 адмінматеріалів і 54 вимоги до усунення недоліків
- Рятувальники ліквідували наслідки ДТП на Берегівщині
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса

До цієї новини немає коментарів