Ознайомлення з бізнес-середовищем Ужгорода: обласний центр Закарпаття відвідав перший секретар Посольства Японії в Україні

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся сьогодні з першим секретарем Посольства Японії в Україні Ацуші Вакуі.
Напередодні Ацуші Вакуі відвідав підприємства «Джейбіл» і «Ядзакі», поділився думками стосовно розвитку бізнес-проектів. Під час зустрічі обговорили також сучасні технології переробки сміття в Японії. Варто зазначити, що проекти з переробки твердих побутових відходів японці вже реалізують у таких українських містах, як Дніпро та Харків.
Як відомо, 2017 рік був роком Японії в Україні. Богдан Андріїв розповів гостю, що у рамках відзначення Року Японії в Україні разом із заступником голови місії, міністром-радником Посольства Японії в Україні Мічіо Харада висадили в Ужгороді на проспекті Свободи сакури. Дерева добре прижилися тут, цього року вже гарно цвіли. Тож Богдан Євстафійович запросив Ацуші Вакуі відвідати Ужгород наступної весни, у період цвітіння сакури, яка є туристичною родзинкою нашого міста. Заступник міського голови Олександр Білак, присутній на зустрічі, розповів гостю і про розвиток туристичної галузі у місті.Інформує прес-служба Ужгородської міської ради.
До теми
- Бронювання та статус критично важливих підприємств: що змінюється для бізнесу Закарпаття
- Малий і середній бізнес Закарпаття може скористатися низкою державних програм підтримки
- Від стартапів до Energy Help: підприємцям Закарпаття розповіли про нові інструменти підтримки
- Діалог влади та бізнесу: на Закарпатті обговорили стратегію розвитку деревообробної галузі до 2030 року
- На Закарпатті запрацював новий сервіс підтримки ветеранського бізнесу
- «Приватна ППО» на Закарпатті: бізнес залучають до захисту неба над регіоном
- 90% релокованого бізнесу може залишитися на Закарпатті після війни, — ОВА
- Діалог влади та бізнесу: на Закарпатті обговорили ризики штучного «дроблення» підприємництва
- Для аграріїв Закарпаття доступна низка державних програм підтримки
- Підтримка бізнесу: на Закарпатті презентували можливості програми «Зроблено в Україні»
- Почути бізнес: керівник ОВА зустрівся із підприємцями Рахівщини
- Підприємці та громади Закарпаття можуть скористатися фінансовими інструментами підтримки від провідних державних банків України
- Навчання та 100 000 грн на розвиток для агробізнесу Закарпаття
- Бізнесу Закарпаття представили урядові програми енергонезалежності та цифрової зрілості
- Цифрова трансформація та енергопідтримка: що пропонують підприємцям Закарпаття
- «Діалог влади та бізнесу»: закарпатські митники продовжують консультувати суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання
- Стартував новий грантовий конкурс для розвитку ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»
- На Закарпатті обговорили підтримку релокованого бізнесу в умовах воєнного стану
- Податкові зміни та ПДВ для ФОП — у фокусі онлайн-діалогу Закарпатської ОВА з бізнесом
- POS-термінали для ФОПів І групи відтермінували – коли запрацює вимога

До цієї новини немає коментарів