Москаль: «Антиугорські борди на Закарпатті – це провокація російських спецслужб»

– Безпосередніх виконавців провокації зараз розшукують правоохоронці, але методи і стиль виконання вказують на те, що це чергова примітивна спецоперація ФСБ, яка вже кілька років намагається розсварити на Закарпатті українців і угорців. У квітні минулого року на адміністративній межі Виноградівського й Берегівського районів так само вночі були встановлені стели з провокаційними надписами угорською мовою.
До речі, ті надписи були зроблені з помилками, як і теперішні, скальковані з російської мови («Зупинимо сепаратистів» замість «Зупинімо сепаратистів»). У лютому цього року в Ужгороді двічі підпалювали офіс ТУКЗ. Ці злочини розкриті, встановлено, що за ними стоять російські спецслужби. Робимо все, щоб розкрити й теперішню провокацію. Уже доведено, що такі примітивні речі на Закарпатті не працюють, на них не ведуться ні українці, ні угорці.
До теми
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 149,3 млн грн
- У трьох сімейних амбулаторіях Ужгорода можна пройти обстеження за програмою «Скринінг здоров’я 40+»
- Фермери Закарпаття можуть отримати державну підтримку
- Влада посилює протипожежний захист шкіл Закарпаття – передбачено більше 38 млн грн
- В Ужгороді відбувся круглий стіл до Міжнародного дня ромів
- Закарпатці можуть безкоштовно зробити стентування серця у межах Програми медичних гарантій
- Близько 300 людей з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- Професійні та фахові коледжі Закарпаття можуть отримати субвенцію для облаштування сучасних майстерень.
- Добровольці віком від 60 років зможуть укласти однорічний контракт
- Діалог влади та бізнесу: на Закарпатті обговорили ризики штучного «дроблення» підприємництва
- «Грант на власну справу» ще 27 заявників на Закарпатті отримали позитивне рішення
- В Ужгороді обговорили пріоритети громадського здоров’я на 2026 рік
- У Закарпатській ОВА розповіли про можливості навчання в Житомирському військовому інституті
- Рада з питань ВПО при Закарпатській ОВА підсумувала два роки роботи і затвердила новий склад
- Інформаційна тиша під час та після вибухів - це безпека: чому не можна публікувати «прильоти»
- СБУ запустила новий короткий номер «гарячої лінії» для звернень громадян – 1516
- Порядок застосування податкової соціальної пільги для самотніх матерів у 2026 році – закарпатські податківці роз'яснюють
- ВЛК під час воєнного стану. Кому потрібно проходити щороку
- Сили цивільного захисту Закарпаття підвищують готовність до найскладніших викликів
- Пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури: на Закарпатті прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу

До цієї новини немає коментарів