Нацгвардійці з Ужгорода здобули перехідний Кубок з міні-футболу

Три запеклі матчі відбулись на базі спортивно-фізкультурного товариства «Динамо». Тут гвардійці, не жаліючи сил, відстоювали честь свої батальйонів.
«Сьогодні на полі було дуже емоційно, - розповідає начальник фізичної підготовки підполковник Ігор Рудик. – По грі видно було, що команди заздалегідь готувались до боротьби, знали слабкі та сильні місця суперників. Хоч поза змаганнями хлопці усі дружні, але на полі ніхто нікому не піддавався. Сьогодні дійсно переміг сильніший».
Зокрема перше почесне місце та перехідний Кубок отримали гвардійці з Ужгорода, друге – з Тернополя і третє – львів’яни. Хоч і кожен з них хотів отримати перемогу, але щиро були раді здобуткам суперників.
«Боротьба була чесною, - розповідає старший лейтенант Андрій Стахів з Ужгорода, - а це найголовніше. Сьогодні до рідного батальйону ми їдемо переможцями, нас на відстані підтримували наші побратими та командування батальйону. Хлопці не підвели».
Офіцер групи інформації і комунікації молодший лейтенант Аліна Новікова
До теми
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- Всеукраїнський турнір із дзюдо «Randori Spring Cup» та чемпіонат Ужгорода зібрали близько 300 юних спортсменів з різних куточків України
- Ужгород сьогодні об’єднався у благодійному забігу Uzhhorod Half Marathon 2026
- В Ужгороді відбудеться благодійний марафон на підтримку ветеранів
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг
- Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з боксу
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді школярі вперше змагалися з кросового біатлону
- В Ужгороді відбудеться благодійний Krayna Uzhhorod Marathon 2026: біг заради підтримки ветеранів
- Від лісових схилів до міських лабіринтів: як пройшов «Uzhhorod Open 2026»
- В Ужгороді відбувся Всеукраїнський дитячий турнір пам’яті Михайла Михалини
- Khust Half Marathon відкрив сезон благодійних забігів: естафету перебирає Ужгород
- Кубок Ліги 2026 розіграли в Ужгороді!
- Бронза Кубка світу з кікбоксингу WAKO — в Ужгороді!
- Ужгород зібрав понад 2200 спортсменів на чемпіонаті України з черліденгу
- «Ігри воїнів Карпат» уже вдруге цьогоріч відбулися в Ужгороді
- В Ужгороді – Закарпатський етап Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед дітей U-15 «ГОРЕЦЬ-2026»
- Чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся в Ужгороді
- Свято танцю та харизми: триває закритий чемпіонат Закарпатської області з танцювального спорту-2026
- В Ужгороді відбулася першість Західного об’єднання Нацгвардії України із самбо

До цієї новини немає коментарів