Ужгородський зональний відділ правопорядку привітали з 15-річчям
Розпочався урочистий захід виконанням Державного Гімну, також хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих у зоні бойових дій на сході України.
Привітав бійців і нагадав історію створення Військової служби правопорядку начальник Ужгородського зонального відділу полковник Федір Міцель. Він також вручив відзнаки та поздоровив бійців, які отримали чергове військове звання. Федір Міцель вручив і подяки за постійну підтримку зонального відділу, у тому числі Ужгородському міському голові Богдану Андріїву, начальнику відділу оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення міської ради Ірині Зимі.
Зі словами подяки до військових від імені міського голови Богдана Андріїва звернувся Ігор Фартушок. «Ось уже 15 років ви гідно виконуєте свої обов’язки: як на місці дислокації, в Ужгороді, так і в зоні бойових дій. Шкода, що лише під час агресії проти нашої держави впродовж останнього часу народ гідно оцінив статус і рівень армії. Однак уже зараз бачимо, з яким теплом вас зустрічають усюди, в тому числі і в Ужгороді, віддають вам честь і шану. Це заслужено», – сказав Ігор Іванович. Він побажав усім миру, щоб усі бійці повернулися в родини живими і здоровими.
Ігор Фартушок вручив грамоти Ужгородської міської ради за сумлінне виконання завдань на території Донецької та Луганської областей та символічні подарунки сержанту Василю Звіру, старшим солдатам Василю Кирлику та Івану Невеселому. З нагоди відзначення 15-річчя створення Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку грамоти та подарунки від Ужгородської міської ради отримали полковник Федір Міцель, майор Сергій Сідоров, лейтенант Тетяна Храптович, старший сержант Анатолій Барилко, старший лейтенант Іван Рижкевич.
Подяки та Почесні грамоти кращі військовослужбовці отримали і від Закарпатської обласної адміністрації та ради, Закарпатського обласного військового комісаріату, нагрудні знаки – від Генерального штабу Збройних Сил України, Головного управління Військової служби правопорядку, Міністерства оборони України тощо.
Прес-служба Ужгородської міської ради
























До теми
- Служив у Французькому легіоні, але повернувся захищати Україну. На Ужгородщині встановили меморіальну дошку Святославу Сойку
- Трагедія в Ужгороді: 16-річний студент викинувся із 6-го поверху гуртожитку
- В Ужгороді на вулиці Петра Скунця встановили інтерактивну анотаційну таблицю
- Богдан Андріїв зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ма Шенкунем
- Мирослав Білецький, Богдан Андріїв разом із паралімпійською чемпіонкою Надією Дьолог інспектували доступність закладів міста
- Ужгородський фотограф - серед переможців престижної міжнародної премії Memorial Maria Luisa
- Діти із Краматорська знову вирушили у подорож на Закарпаття
- В Ужгороді провели благодійний ярмарок на підтримку важкохворої трирічної Емілії Здендяк. Небайдужих просять долучитися
- Відбувся конкурс «Стартап УжНУ», де талановиті студенти презентували 13 інноваційних проєктів
- В Ужгороді попрощалися із майором Олегом Гойбергом
- Патрульні Закарпаття оштрафували понад 12 тисяч водіїв за перевищення швидкості
- Нетверезе водіння та наїзд на будівлю в Ужгороді - патрульні виявили порушника
- Сьогодні Ужгород провів в останню путь 40-річного захисника, солдата Василя Чурговича
- В Ужгороді відбулася зустріч прем'єр-міністрів України та Чехії
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Олегом Гойбергом
- У боях за Україну загинув студент УжНУ
- В Ужгороді завтра відбудеться благодійний ярмарок на підтримку трирічної Емілії Здендяк, яка бореться із важкою формою раку
- Завтра Ужгород прощатиметься із загиблим захисником
- Ужгород вшанував пам’ять жертв політичних репресій радянського тоталітарного режиму
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Віктором Мургою
До цієї новини немає коментарів