Закарпаття. За "вільне переміщення" 2-х тисяч пачок цигарок — чотири сотні "зелених"!

Військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону спільно зі слідчими Управління Служби безпеки України у Закарпатській області, за участю Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» Держприкордонслужби України та відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Закарпатській області задокументовано факт надання громадянином неправомірної вигоди начальнику дільничних інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Саловка» Чопського прикордонного загону.

Хабар у розмірі 400 дол США призначався за усунення перешкод під час переміщення тютюнових виробів – 2 тис пачок цигарок поза межами пункту пропуску через державний кордон України до Республіки Угорщина.

Кошти в повному обсязі виявлено та вилучено під час проведення огляду місця події.

Хабародавця затримано в порядку ст. 208 КПК України та йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі). Крім того, прокуратурою подано до суду клопотання щодо обрання йому запобіжного заходу.
Джерело: Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України
До теми
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- До 7 років ув’язнення засуджено мешканця Білок за організацію каналу втечі військовозобов’язаних
- В Ужгородському замку відкрили сучасний інформаційний інфобокс, присвячений унікальній пам’ятці — церкві Святого Юрія
- 7,5 років ув’язнення за організацію «бізнесу на втечах» військовозобов’язаних у період війни - у Мукачеві прокурором доведено вину організатора
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували чергову «ухилянтську схему»
- В Ужгороді відкриють виставку «Косиця. Наша історія», присвячену десятиріччю студії традиційної вишивки
- На Закарпатті ДСР Нацполіції та НАБУ викрили у хабарництві суддю Воловецького районного суду
- Прикордонника Мукачівського загону відзначили державною нагородою
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще один незаконний «трансфер» ухилянтів через держкордон
- СБУ, Нацполіція та прикордонники затримали ще одного співучасника «інкасаторської» схеми для ухилянтів
- В Ужгороді провели вечір пам’яті Надії Панчук
- На Закарпатті дружині загиблого прикордонника передали державну нагороду
- СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему: чоловіків доставляли до кордону на інкасаторських машинах
- У селі Іза триває активна фаза протиепідемічних заходів через спалах гепатиту А
- Відкрили дорогу та розпочинають вакцинацію: у селі Іза завершили протест

До цієї новини немає коментарів