Як спрацювала податкова міліція Закарпаття протягом трьох місяців 2018-го

Зокрема, працівниками податкової міліції протягом січня-березня поточного року вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи вартістю понад 22,2 млн грн. Серед вилученого – більше 706,3 тис. пачок тютюнових виробів на суму понад 20,1 млн грн; 2000 л. лікеро-горілчаних виробів на загальну суму понад 320 тис. грн; 800 л. спирту на суму понад 130 тис. грн; 7 транспортних засобів, вартістю більше 1,5 млн грн.
За матеріалами оперативних підрозділів у Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано 18 кримінальних проваджень (із них 6 тяжких та особливо тяжких), більшість з яких за статтями 212 та 204 Кримінального кодексу України.
Наразі, задля посилення протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, оперативне управління ГУ ДФС у Закарпатській області проводить на території області операції «Акциз-2018» та «Рубіж-2018».
ДФС у Закарпатській області
До теми
- Електроенергія — одна з ключових витрат у бізнесі. Але чи точно ви розумієте, як формується її ціна і як можна платити менше?
- Цікавлять питання формування ціни на електроенергію? Реєструйтесь на безкоштовну зустріч з електропостачальником в Ужгороді
- Платники Закарпаття сплатили понад 2,3 млрд грн ЄСВ за два місяці 2026 року
- Майже 2 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття у січні-лютому 2026 року
- За 2 місяці 2026 року Закарпатська митниця скерувала до Держбюджету майже 4 мільярди гривень платежів
- До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 165 млн грн єдиного податку за січень 2026 року
- У січні 2026 року громади Закарпаття отримали майже 3 млн грн туристичного збору
- Закарпатська митниця спрямувала з початку року до бюджету майже 3 млн грн від продажу конфіскату
- Надходження від сплати акцизного податку на Закарпатті протягом січня 2026 року перевищили 18 млн грн
- Понад 1,3 млрд грн ПДФО перерахували роботодавці краю до бюджету у січні 2026-го
- Платники Закарпаття за січень 2026 року сплатили понад 1 млрд грн ЄСВ
- У січні на Закарпатті сплачено до зведеного бюджету понад 2,6 млрд гривень податків
- Понад 11 тисяч імпортованих авто зареєстрували на Закарпатті у 2025 році
- У січні на Закарпатті сплатили майже 3 млн грн туристичного збору
- Мільярдний внесок в економіку: за січень суб’єкти ЗЕД у зоні діяльності Закарпатської митниці скерували в бюджет 1,7 млрд грн
- Закарпаття: надходження акцизного податку протягом 2025 року перевищили 215 млн грн
- Платники Закарпаття сплатили до державного бюджету майже 3 млрд грн військового збору
- Закарпатська область у першій трійці за зростанням бюджетних надходжень
- 450 нових робочих місць: «Джентерм Україна» розширює виробництво на Закарпатті
- На Закарпатті за 2025 рік у місцевих бюджетах – понад 1,5 млрд грн єдиного податку

До цієї новини немає коментарів