В Ужгороді "зайнялася" школа і "зник" учень!
Кінолог Іван Лешанич та його пес Альфа відпрацювали ситуацію під час навчань рятувальників, коли під час евакуації зі школи один із учнів загубився. Поліція за кілька хвилин розшукала дитину під час умовної пожежі.
Сьогодні, 17 квітня, Управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Закарпатській області провело навчання в ужгородській загальноосвітній школі № 12. Крім власне учнів та педагогів навчального закладу, до відпрацювань залучалися й директори інших шкіл, щоб покращити свої навички реагування в екстренних ситуаціях. До навчань рятувальники залучили Управління патрульної поліції в Закарпатській області та спеціаліста кінологічного центру ГУНП в Закарпатській області Івана Лешанича.
За легендою, в навчальному закладі в одномі із корпусів на третьому поверсі виникла пожежа, дітей та вчителів зі школи одразу евакуювали. Після цього відпрацювали дві додаткові ситуації: виявлення дитини в епіцентрі загорання та зникнення учня в корпусі, де немає прямої небезпеки його життю. Рятувальники показали способи порятунку людини з вогню, а кінологи Головного управління Національної поліції в Закарпатській області знайшли налякану дитину, яка в паніці ховалася після екстренної евакуації.
Кінологи спрацювали дуже оперативно та знайшли дитину за кілька хвилин. Під час навчань патрульна поліція забезпечила охорону публічного порядку та працювала з дітьми, які дуже емоційно переживали все, що відбувалося навколо.
Поліція Закарпаття постійно удосконалює свої вміння та навички під час найрізноманітніших навчань. Спільно з ДСНС поліція в березні провела командно-штабні навчаня з органами управління та силами цивільного захисту. В січні відбулися масштабні навчання з відпрацювання ситуації, коли троє чоловіків вчинили розбійний напад на автозаправці в місті та взяли в заручники чотирьох її відвідувачів. А тиждень тому поліція Закарпаття провела тактико-спеціальні навчання із забезпечення публічного порядку.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Сьогодні в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником
- Для педагогів Ужгорода стартував тренінг «Сучасний учитель 2026»
- Ужгород сьогодні попрощався із захисником – 33-річним солдатом Іваном Бабукою
- Таємниці шляхетних родів: Ужгородський замок запрошує на тематичну екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- Випускний Ужгородської школи мистецтв: свідоцтва, виставка та великий концерт
- В Ужгороді завтра, 9 червня, проведуть в останню земну дорогу захисника Івана Бабуку
- В Ужгороді відзначили 80-річчя діяльності музичного фахового коледжу імені Дезидерія Задора
- Пам’ять дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії проти України, вшанують завтра в обласному центрі
- В Ужгороді вручили свідоцтва випускникам школи мистецтв
- Фотовиставка «Закарпатська зима» відкрилась в Ужгороді
- Вогнеборці Виноградова не дали двом мікроавтобусам згоріти вщент
- Центр розвитку дитини Пресвятої Богородиці запрацював біля Ужгорода
- Ужгород сьогодні попрощався зі ще одним захисником – 35-річним солдатом Євгенієм Буко
- За кермом без обмежень: на Закарпатті для людей з інвалідністю представили адаптований транспортний засіб
- В Ужгороді вручили свідоцтва випускникам музичної школи
- В Ужгороді завтра, 1 червня, проведуть в останню земну дорогу захисника Євгенія Буко
- 2 роки вважався зниклим безвісти… Ужгород попрощався нині з 32-річним солдатом Мироном Стегурою
- Зі ще одним захисником – 46-річним старшим солдатом Олександром Янчієм попрощалися сьогодні в Ужгороді
- Завтра, 28 травня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Мироном Стегурою
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 38-річним солдатом Віктором Дяківим

До цієї новини немає коментарів