"Чужого" громадянина "опустили" у закарпатському містечку на кордоні
Сьогодні, 7 квітня, о 4:26 на службу «102» надійшло повідомлення про грабіж від продавця в цілодобовому магазині в місті Чоп Ужгородського району. Жінка розповіла про те, що невідомі особи пограбували іноземця, громадянина країни Європейського Союзу. Менше години знадобилося працівникам сектору патрульної поліції Ужгородського районного відділення спільно з Управлянням поліції охорони, щоб встановити особи двох із трьох грабіжників 29-річного іноземця. Ними виявилися 22-річний волинянин та 23-річний житель Рівненської області.
Правоохоронці з’ясували, що ввечері іноземець познайомився з трьома молодими чоловіками, відпочивав з ними в одному із закладів громадського харчування Чопа. Коли ж потерпілий пішов на залізничний вокзал, нові приятелі штовхнули його та забрали гаманець, де знаходилися 60 євро, 1500 гривень, картки, водійське посвідчення та квиток на потяг.
Працівники поліції до ранку встановили і третього учасника грабежу – 27-річного жителя Житомирської області. Крім цього, правоохоронці знайшли місце, куди грабіжники викинули гаманець з документами.
В діях правопорушників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 196 ККУ, тобто грабіж, вчинений групою осіб. Завдяки оперативній та злагодженій роботі працівників Управління поліції охорони та співробітників Ужгородського районного відділення поліції всі троє грабіжників зараз знаходяться в поліції. З ними проводяться першочергові слідчі дії, правоохоронці працюють над тим, щоб у найкоротші строки повідомити їм про підозру та обрати міру запобіжного заходу.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Психологічна підтримка та комунікація з родинами військових: в Ужгороді відбувся воркшоп
- В Ужгороді до Міжнародного дня молоді проведуть форум «Формула покоління»
- Грабіж дівчини у Мукачеві: прокуратура повідомила про підозру неповнолітньому та його спільнику
- Поліцейські Ужгорода оперативно розкрили крадіжку велосипеда: за підозрою у злочині затримано 36-річного рецидивіста
- 75 дітей із Ужгорода вже відпочили у «Літньому таборі різноманітності та інтеграції»
- В Ужгороді відбувся День спільнодії «Молодь знає, як!»
- В Ужгороді вчетверте проходить міжнародний фестиваль «Кіно сусідів»
- Сімох прикордонників Чопського загону відзначили державними нагородами
- В Ужгороді завершують облаштування сучасного спортивного майданчика
- Триває ремонт під'їзної дороги до пункту пропуску «Чоп (Тиса) – Захонь»
- На Закарпатті відкривають новий профільний ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою
- Хочеш стати штурмовиком? У 128-й бригаді тренують тих, хто не вагається
- Ужгород отримав два автобуси від німецьких партнерів із Дармштадта
- Бюджети, податки, дороги: в Ужгороді обговорили ключові проблеми регіону в умовах війни
- Для дітей та дружин загиблих захисників із Ужгорода організували іпотерапію
- Ужгородська міська рада відзначена Почесною грамотою Держспецзв’язку України
- Ще один ветеранський простір відкрили у Закарпатській області
- Назавжди 23. В Ужгороді попрощалися із полегли захисником.
- FPV-школа «Kill House» від Третьої Штурмової в Ужгороді
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту запрацювала виставка «Хатня ікона початку ХХ століття з колекції ужгородського скансену»
До цієї новини немає коментарів