Діти закарпатських рятувальників зобразили роботу своїх батьків у малюнках

Надані роботи, а це понад 100 малюнків, оцінювалися у трьох вікових категоріях: перша категорія – віком до 7 років; друга категорія – автори робіт віком від 7 до 11 років; третя категорія – віком від 11 до 14 років.
Дітлахи намагались відтворити на папері роботу рятувальників та правила поведінки у різних життєвих ситуаціях, що пов’язані з пожежною небезпекою та іншими надзвичайними подіями та ситуаціями. Деякі роботи вражали своєю реалістичністю та технікою виконання.
Члени журі визначили кращі малюнки, серед яких переможцем у молодшій віковій категорії до семи років стала Ніколетта Безкаравайка з міста Берегово.
Серед малюнків дітей середньої вікової групи (7-11 років) перемогу виборола Іванка Кіраль із села Горонда, Мукачівського району, а серед дітей вікової категорії 11-14 років найкращою визнана робота Ніколь Мисло із цього ж населеного пункту.
У подальшому роботи переможців буде направлено для оцінки у другому-завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка.


.jpg)
У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- На Мукачівщині вогнеборці загасили масштабну пожежу в металевому складському приміщенні
- На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- В Ужгороді діти створювали «Еко-місто майбутнього» та вчилися берегти довкілля РЕПОРТАЖ
- На Берегівщині внаслідок нічної ДТП травмовано людину
- Пам’ять дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії проти України, вшанують завтра в обласному центрі
- Гірські рятувальники Рахівщини надали допомогу трьом заблукалим туристам
- Вогнеборці Виноградова не дали двом мікроавтобусам згоріти вщент
- На Ужгородщині піротехніки знешкодили мінометну міну часів Другої світової війни
- Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших пожежників-рятувальників Firefighter Challenge
- Центр розвитку дитини Пресвятої Богородиці запрацював біля Ужгорода
- Роботизований комплекс допомагатиме рятувальникам Закарпаття працювати у небезпечних умовах
- На Закарпатті зберігається надзвичайна пожежна небезпека
- Безпека на воді: рятувальники провели профілактичний рейд на Ужгородському кар’єрі
- Закарпатські рятувальники отримали 300 кисневих балонів від благодійного фонду «Українські вогнеборці»
- Від початку року на водоймах Закарпаття вже зафіксовано 7 випадків загибелі людей
- На Ужгородщині виявили снаряд Другої світової війни
- Тіло ймовірної потопельниці вилучили рятувальники на Рахівщині
- 44 людини склали НМТ в ужгородському ліцеї №5: як минуло тестування
- Вогнеборці ліквідували пожежу сухої трави та чагарників у районі гори Пікуй

До цієї новини немає коментарів