Як пожежники боролися з "вогняними зміями" у трьох районах Закарпаття

18 березня о 04:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді (літня кухня-хлів) в с. Липча Хустського району.
По прибуттю вогнеборців 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст з'ясувалося, що осередком загорання стала крівля споруди. О 04:24 пожежу площею 135 кв. м було локалізовано, о 07:40 повністю ліквідовано. На пожежі працювало дві одиниці основної пожежно-рятувальної техніки та 7 чоловік особового складу.

Наступне повідомлення про пожежу в надвірній споруді (літній кухні) надійшло о 06:00. Цього разу надвірна споруда горіла в с. Новоселиця Тячівського району. На місце виклику поспішили вогнеборці державного пожежно-рятувального поста смт Дубове та місцевої пожежної команди с. Нересниця. Усього було залучено дві автоцистерни та 7 чоловік. О 06:35 пожежу площею 75 кв. м було локалізовано, о 07:10 повністю ліквідовано.
Загорання ще двох надвірних споруд ліквідовували в селах Негровець та Вучкове Міжгірського району. З моменту отримання повідомлення про пожежу (10:30), рятувальникам державних пожежно-рятувальних постів сіл Синевир та Колочава знадобилося півгодини для повної ліквідації пожежі площею 28 кв. м. Усього було залучено два пожежно-рятувальних автомобілі та 6 чоловік особового складу.

А о 16:30 вогнеборці 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір'я отримали нове повідомлення про пожежу в надвірній споруді (лазні), що на території приватного дворогосподарства в с. Вучкове. О 16:47 пожежу локалізували, а через 8 хвилин повністю ліквідували.
Внаслідок усіх загорань травмованих не має. Причини займань наразі встановлюють фахівці відповідних служб.
Джерело: У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- На Мукачівщині вогнеборці загасили масштабну пожежу в металевому складському приміщенні
- Трагедія у горах на Закарпатті: через падіння дерева загинув чоловік
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- На Берегівщині внаслідок нічної ДТП травмовано людину
- Гірські рятувальники Рахівщини надали допомогу трьом заблукалим туристам
- Вогнеборці Виноградова не дали двом мікроавтобусам згоріти вщент
- На Ужгородщині піротехніки знешкодили мінометну міну часів Другої світової війни
- Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших пожежників-рятувальників Firefighter Challenge
- Роботизований комплекс допомагатиме рятувальникам Закарпаття працювати у небезпечних умовах
- На Закарпатті зберігається надзвичайна пожежна небезпека
- Святкували день народження — у Міжгір’ї засуджено чоловіка, який убив іменинника
- Безпека на воді: рятувальники провели профілактичний рейд на Ужгородському кар’єрі
- На Тячівщині поліцейські встановлюють обставини травмування малолітньої внаслідок наїзду електросамоката
- Закарпатські рятувальники отримали 300 кисневих балонів від благодійного фонду «Українські вогнеборці»
- Від початку року на водоймах Закарпаття вже зафіксовано 7 випадків загибелі людей
- На Ужгородщині виявили снаряд Другої світової війни
- Тіло ймовірної потопельниці вилучили рятувальники на Рахівщині
- Вогнеборці ліквідували пожежу сухої трави та чагарників у районі гори Пікуй
- Безпека на швидкості: водії рятувальних підрозділів Закарпаття підвищували кваліфікацію
- Шість пожеж за добу на Закарпатті — і п’ять із них пов’язані із загорянням сухої рослинності, чагарників та сміття

До цієї новини немає коментарів