До уваги жителів обласного центру Закарпаття м.Ужгород!

Із 3 березня 2018 року Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), відділ роботи із зверненнями громадян та загальний відділ Ужгородської міської ради здійснюватимуть прийом на першому поверсі адмінбудівлі міської ради (пл. Поштова, 3) за таким графіком:
відділ роботи із зверненнями громадян 9.00 -18.00, субота, неділя - вихідні дні
загальний відділ 9.00 -18.00, субота, неділя - вихідні дні
ЦНАП
понеділок – 8.00-17.00 вівторок – 8.00-17.00 середа – 9.00-20.00 четвер – 8.00-17.00 п’ятниця – 8.00-15.00 субота – 8.00-15.00
Прийом суб’єктів звернення:
понеділок – 8.30-16.00 вівторок – 8.30-16.00 середа – 9.30-20.00 четвер – 8.30-16.00 п’ятниця – 8.30-14.00 субота – 8.30-14.00
неділя – вихідний день
Відповідно до рішення виконкому 21.02.2018 № 62 через ЦНАП надаються адміністративні послуги з видачі
- довідок про реєстрацію місця проживання особи; про кількість зареєстрованих осіб; відсутніх зареєстрованих осіб; - витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, громадських формувань та документів, що містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі.(Вхід до адмінбудівлі з внутрішнього двору).
Джерело: Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
До теми
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій
- Новорічне порося. Як Ужгород святкував Новий рік 100 і більше років тому?
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
- Богдан Андріїв: "Із Новим роком! Хай 2026-ий принесе Україні Перемогу, мир і довгоочікуване повернення всіх, хто зараз далеко – на фронті чи вимушено за кордоном"
- Богдан Андріїв: «Щиро вітаю із Різдвом! Нехай у кожній оселі панують злагода, тепло і віра в Перемогу»
- Військових в Ужгородській міській лікарні волонтери пригостили кутею
- НПП «Синевир» став місцем проведення ретриту психологічної підтримки для родин Захисників України
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- "Стала набагато простішою": як змінилася процедура оформлення відстрочок від мобілізації з 1 листопада
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- "Моя мрія — прокинутися на ранок і залишитися без роботи", — фахівчиня із соціальної роботи Тетяна Кузьменко
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Ужгородці назвали головні проблеми міста та країни в опитуванні ГО «Захист держави»
- Із початку року на Закарпатті всиновили 52 дитини
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто

До цієї новини немає коментарів