В Ужгороді вирішували проблеми енергозбереження в багатоквартирних будинках
На початку семінару учасників привітала начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Марина Куберка. Наголосила на важливості впровадження енергоефективних заходів, поінформувала про відновлення житлового фонду Ужгорода та підтримку міською радою енергозберігаючих заходів, які впроваджуються як населенням, так і ОСББ, ЖБК. За підтримки міськради реалізуються дві Програми: Програма відшкодування відсотків за кредитами, залученими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів в Ужгороді на 2018-2022 роки та Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, капітального ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків в Ужгороді на 2018-2022 роки («Теплий дім»).
Голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування Володимир Бригілевич розповів про діяльність Центру та Представництва Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні, а відтак перейшов до роз’яснення організації ефективного управління житловим будинком, аналізу способів управління і методів впровадження енергоефективних заходів в житловому секторі та детально описав роль у цих процесах голови правління ОСББ та управителя.
Представник Центру досліджень місцевого самоврядування Андрій Дзюба поінформував про законодавчі новації впровадження реформи управління житловим господарством та правові аспекти проведення енергозбереження в житловій сфері, зокрема й щодо підготовки, проведення зборів співвласників і правильне оформлення документації про їх проведення.
Виконавчий директор Львівської асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю Галина Когут представила фінансові механізми впровадження енергозбереження в житловому секторі та аналіз успішних практик кредитування термомодернізації в багатоквартирних будинках.
До всіх спікерів семінару-тренінгу було чимало запитань, велася активна дискусія, також усі отримали методичні матеріали.
Додаткову інформацію щодо проведеного навчання можна отримати за контактами: [email protected] та 032-235-68-48.
До теми
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- В Ужгороді запрацював Офіс податкових консультантів
- Більш ніж кожна друга гривня в закупівлях витрачається з порушеннями – результати перевірок закарпатських аудиторів
- 5 вересня в Ужгородському скансені представлять експозицію «ХІІІ Карпатське бієнале»
- Збував наркотики в Ужгороді: поліцейські затримали за підозрою у злочині мешканця Мелітополя
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- В Ужгороді відкрили виставку «Команда «літаючих вчителів» – легенда закарпатського футболу»
- Поліцейські Ужгорода оперативно розкрили крадіжку велосипеда: за підозрою у злочині затримано 36-річного рецидивіста
- На Закарпатті припинено діяльність шахрайського кол-центру, що ошукував іноземців. Спецоперацію проводили правоохоронці України та Чехії
- Піротехніки знищили в Ужгороді боєприпас часів Другої світової війни
- В Ужгороді поліція притягнула до відповідальності нетверезу матір 5-річної дівчинки, яка наодинці блукала містом
- В Ужгороді відбувся день спільнодії: «Формула стійкості та відновлення»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту свій доробок експонує мистецьке подружжя Андрія і Олесі Кочутів
- Обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького посилює фізичну та інформаційну доступність
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- В Ужгороді повідомлено про підозру експосадовцю Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність заповідні землі в обласному центрі
До цієї новини немає коментарів