Футзал: «Минай» йде у відрив, а в лігах нижчих боротьба за лідерство триває

У головному поєдинку туру в суперлізі «Минай», як і в першому матчі, здобув доволі легку перемогу, відгрузивши вісім м’ячів ужгородським студентам, які спеціально до цього поєдинку дозаявили Ільковича та Образцова.
«Проспект» підійшов до звітного поєдинку проти «Вопака» в обмеженому складі, лише з однією заміною. «Вопак» зумів перемогти за підсумком першої половини гри та у другій половині проспектівці за чотири хвилини провели три голи і довели зустріч до перемоги – 6:3.
Ще в одному цікавому матчі «Беркут» - «Радванка» останнім зарахована технічна поразка «Медея» цей тур пропускала. Турнірне становище: «Минай» – 30 очок; «Медея» – 23; «Проспект» – 22; «УжНУ» – 20; «Беркут» – 13; «Радванка» – 9; «Вопак» – 6.
У лізі першій команда УЖНЕТ здобуває одну з найбільших своїх перемог розбивши худлівчан – 8:1, особливо постарався Сергій Білан, який став автором покеру. «Верест» впевнено перемагає «Коритняни» - 9:3 і обходитьв їх у турнірній таблиці. «Олімпік» програє вдруге підряд та ще й найближчому переслідувачу «Вікінгу» - 1:5, тим самим відроджуючи інтригу у боротьбі за перше місце. Матч «Епіцентр» - «Штурм» перенесено.
Турнірне становище: «Олімпік» – 24; «Вікінг» – 22; «УЖНЕТ» – 19; «Верест» – 18; «Штурм» – 17; «Коритняни» – 16; «Худльово» – 10; «Епіцентр» – 0.
У першій лізі групи А «Трактор» здобуває найбільшу перемогу у цьому турі, вколотивши 10 сухих голів у ворота футзалістів з команди«Африка Юнайтед» і ще більше відірвався від переслідувачів, які втратили очки. «Фенікс» поступився принциповому супернику – «Будівельнику» - 0:4 і тим самим віддав йому третю позицію. «Тиса-1» продовжує набирати очки, здобуває другу перемогу поспіль. Цього разу телевізійники впевнено перемогли «КІТ» - 5:0.
Ця вікторія дозволяє їм залишити останнє місце. Найрезультативнішу нічию в чемпіонаті – 7:7 видали «Тімвір» та КС «Ужгород». «Тімвір» у ході першого тайму двічі вів у рахунку в три м’ячі та Роман Черевка своїм покером значно зменшив шанси «Тімвіра» на чемпіонство.
Турнірне становище: «Трактор» – 27; «Тімвір» – 23; «Будівельник» – 21; «Фенікс» – 20; «КІТ» – 12; «Африка Юнайтед», «Тиса 1» – 9; «КС Ужгород» – 8.
У групі В «УТЕІ» прогнозовано набрав чергові три пункти у грі з аутсайдером – «Здоровям» - 4:2. «Перечин» взяв реванш в «Інваспорта» - 7:1 за поразку у першому колі і продовжує дихати у спину лідеру. «Сторожниця» розгромила «Зіну», провівши рекордну кількість голів – 12:5, більшість з яких - дев’ять з дванадцяти забив Олег Мартинич, який тепер є головним претендентом на «золоту бутсу» УФЛ. «Рятівник», який мав бажання вклинитись у боротьбу за перше місце, несподівано поступився «Стандарту» - 3:4.
Турнірне становище: «УТЕІ» – 25; «Перечин» – 24; «Рятівник» – 21; «Сторожниця», «Стандарт» – 18; «Інваспорт» – 16; «Зіна» – 6; «Здоров’я» – 3.
До теми
- В Ужгороді відбувся відкритий Кубок міста з баскетболу серед ветеранів
- Ужгородські боксери здобули понад 700 медалей у 2025 році
- Близько 200 учасників з Ужгорода, Львова та Мукачева змагаються у Відкритому новорічному турнірі з фехтування, присвяченому ЗСУ
- В Ужгороді відбувся новорічний турнір із боксу
- Закарпатка Аннамарі Данча вперше в кар'єрі дісталася півфіналу на Кубку світу
- В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
- В Ужгороді відбувся відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup»
- ГО «Великі Перемоги» підсумувала в Ужгороді футбольний сезон-2025 та відзначила юних спортсменів
- В Ужгороді відбувся Міжнародний турнір з кікбоксингу
- Командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів з художньої гімнастики відбулися в Ужгороді
- На Закарпатті відбудуться міжнародні змагання з довгих нардів
- В Ужгороді триває 20-й ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Карпатія 2025»
- В Ужгороді цими днями – чемпіонат України з дзюдо
- В Ужгороді відбувся чемпіонат області зі спортивного орієнтування
- Півфінал Кубку області з волейболу: "УжНУ" поступився "Імпульсу"
- Блискучий виступ у Сату-Маре: юні дзюдоїсти з Ужгорода завоювали 9 медалей міжнародного турніру
- Ужгородська таеквондистка Марія Королович – дворазова призерка чемпіонату світу
- В обласному центрі відбувся перший «UZHTRAIL 2025»
- Ужгородців запрошують у неділю на благодійний забіг у Шахтинському лісі
- Харківські “авіатори” здобули перемогу над УжНУ у Кубку України з волейболу

До цієї новини немає коментарів